Chcem si umyť ruky

katty19

panči, mne sa aj zdalo, že je to ethka a potom som premýšľala, či to nie je niekto iný, ale ako sovička píše trocha inak
je to už lepšie?

panča

jaj a ako mi povedal niekto odtialto, nemali by sme krivdit-aj ja som si myslela, ze je to pozdrav od niekoho...vraj nie,preto som to oznacila..ak sa mylim, tak sorry ♥

katty19

panči, ja tu chodievam na vlastný pokec pravidelne, si si všimla?:) a osoba, s ktorou som si akože čosi popísala, tak tej mažú príspevky, ale neva, však sa poznáme, panči:D
musím sa priznať, že už neviem, kto je sovička..
držím palce, panči, neviem, čo je, ale drž sa!

panča

no tak asi sem budem zase chodit sama na vlastny pokec :). No co uz.Kaslem na vsetky viry a ine svinstva. ...zvlastne, vzdy ked placem, moja cesta vedie sem...asi je to preto, ze Vam doverujem a mam Vas rada. CCa pred rokom som urobila velku hlupost a potom som ich zacala kopit:). Ale to neva...teraz chodim na icq za 1 milou osobkou..inak poznate ju, je to CERnicka ♥..a napadlo ma precitat si historiu jedneho zapisu..zapisu, ktory si nepamatam, lebo mam okno :). Bozinku, ludia po roku som zistila, ze je to vlastne OK. Povedala som presne to, co som chcela...len s preklepmi.Dnes je pre mna smutny den, pretoze bniekto z nas je velmi smutny.Ked si predstavim, ako milo som sa s tou osobou stretla, tak sa vzdy rozplacem. Bol to taky fajn vecer/noc..den pred tym som bola so Shakti...vtedy som bola plna planovania jednewj cesty...asi uz nikdy nebude..tak len tak okrajovo k tomu predchadzajucemu..v nedelu okolo 15.000 budem na futbalovom ihrisku v Cinobani..keby niekto mal cas a chut na stretko.LUBIM VAS ♥♥♥

keby tu bol Bobo, urcite by mi poradil, co swu to vstupno-vystupne periferie PC.Neviete niekto ?

panča

ahojte, nie my sme OK.
Sovi, cely den myslim na Teba..(aj ked sem teraz nenakuknes)..aj nebo sa luci.

PS:prihlasena som bola len vynimocne..prave pre toho uzasniaka, co sem par dni lozi, aby som ho mohla oznacit.

PS2:v nedelu budem blizko k niektorym z Vas. Uvidim aj smerove tabule na Etku, shakti a asi aj Lilith..k tej budem myslim uplne najblizsie.Musim pohladat moj oblubeny atlas...

katty19

pre pána andela, sovička, prepáč, celý čas som bola v tom, že to panika píše

a aby ste vedeli, to patrilo tomu obchodníkovy so šťastím a nie sovičke

sovička

nechodím sem odkedy už v dvoch firmách zavírilo pc a náhodou tie osoby navštevovali hlavne túto stránku...ale myslím na vás aj keď teraz prežívam velký žial za blízkou osobou:-((( niekto mi zomrel včera vnoci a mne vadí aj to,že teraz musím trčať tu v robote :-((
...a okrem iného-nosím okuliare:-P
myslím na vás velmi často a hrozne mi chýbate....ani neviem či mám zrušiť dovolenku alebo ísť.....
vážme si život,lebo nevieme či tu zajtra budeme....LV!!!!!