Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

vitamins

ahoj KATTY,slubil som Ti,ze Ti budem priebezne pisat ako pokracujem. Uz nepokracujem,je koniec. Nedokazem byt s nou.

mamca

Vďaka za adresné vyjadrenie.
Bohužiaľ,učím sa na vlastných chybách... Aj keď tu ide,podľa mňa,hlavne o nedorozumenie,ospravedlňujem sa a vynasnažím sa chybu nezopakovať.
Veľa šťastia všetkým! :)

ethel

:-) je zaujímavé ako ste všetci pochopili,že som narážala mlčaním na Shaktul:-))my sa tu chápeme a tolerujeme aj s chybami ktoré skrývame,lebo ich má každý..aj ten čo si o sebe myslí,že ich nemá!Moje vyjadrenie patrilo na niečo úplne iné,na tých,čo sa pridajú len aby vypichli niekoho nedostatok(ktorý oni vidia ako nedostatok)....Táto téma je čisto o komunikácii a psych prejavoch nás všetkých,preto ak niekomu niečo vadí,môže sa vyjadriť ale neznamená to,že budem na neho reagovať.Uvedomila som si ešte jednu vec,že keď sme na niekoho vysadený,tak vidíme len nedostatky.Ak niečo zle urobí človek,ktorého máme radi-jeho nedostatky prehliadneme...Prajem vám krásny dník!:-)

hex

Priateľ je ten,kto sa za teba postaví,aj keď vie,že nemáš pravdu a že si pochybil. Nezaujme polohu mŕtveho chrobáka,nezahrá hru na nevidiaceho,nepočujúceho a nemého. Pretože dnes je to ona,zajtra to môžeš byť ty. Predstav si ako sa budeš cítiť,keď sa tvoji priatelia vyjadria mlčaním. Mlčanie sa chápe ako súhlas.

samko r.

Idem srdcko, žena dudre že musí sama pozerať film Smithovcov. Aj som jej povedal, že keď to budem pozerať s ňou, film inak nedopadne:-)) Zajtra mám nočnú od 22,00, tak ak sa stretneme tu pokecáme... Zatiaľ papá...

samko r.

Aj tu prišlo na jarmok menej ľudí ako po iné roky, hrala hudba, kapely, tanečné súbory... Ale keď ide človek na 7. hodinu večer do roboty, tá chuť opadne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.