Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lea

sorry, asi som zaklopala na nespravne dvere az teraz som si vsimla, ze je tu uzavreta spolocnost,cudzich asi neriesite :-)

lea

stal sa mi taky trapny pribeh,zacal sa pred dvoma tyzdnami... po dvadsiatich rokoch odmlky som objavila na nete tel.kontakt na davneho kamarata...Kamaratili sme sa dva roky, ja som sa potom vydala, odstahovala do ineho mesta a kontakty sme prerusili.Strasne som sa potesila, ze mam zrazu poruke na neho kontakt, normalne som sa nahlas smiala a napadla ma myslienka, ze sa mu ozvem smskou, ale neprezradim, kto som,budem chciet, aby sme sa stretli a potom uvidim tu radost v jeho ociach...Tak som mu napisala, len taku kratku spravicku - si ten a ten? odpisal mi, ze ano a ze kto som ja? Napisala som mu, ze keby som mu to napisala, ze by od radosti z koze vyskocil, ze ci by sme sa nemohli niekde stretnut, ze ho chcem prekvapit a preto nechcem napisat, kto som,iba som prezradila, ze som zena a ze sa dobre pozname, ale dlhy cas sme sa nevideli. nechal mi mailovu adresu, tak som mu na nu znovu napisala,ze by som ho rada videla,on napisal, ze buduci tyzden bude mat cestu do Ba, a ze sa ozve.Smiala som sa v duchu nad jeho odmeranymi spravami, lebo som si bola ista, ze keby vedel, kto som, tak bude velmi rad. Dalsi tyzden sa neozval, tak som mu znovu napisala kratky mail, ze aby nezabudol a zorganizoval stretnutie. No a dopadlo to katastrofalne...v piatok vecer mi zvoni mobil,zdvihla som to...a jeho zena - ty stetka jedna, daj ruky prec od mojho muza! Rychlo som to polozila, lebo vo vedlajsej izbe pozeral moj priatel TV a nechcela som, aby sa pytal, ze kto mi tak neskoro vola. Tak som jej hned poslala sms, ze to je nedorozumenie, ze som G...ova kamaratka z detstva, ze som ho chcela prekvapit, ze sa jej ospravedlnujem, ze to tak dopadlo a ze by som rada spoznala aj ju a poprosila som ju, nech mi vecer nevola, ze mam ziarliveho priatela.Potom som napisala mail tomu mojmu kamaratovi, ospravedlnovala som sa mu, ze co som sposobila a podpisala som sa menom, akym ma on v mladosti oslovoval.Na druhy den mi z jeho mailovej adresy prisiel mail od jeho zeny, ze nech viac nepisem ani maily, ani smsky, lebo budem mat problemy a ze on jej ukazal vsetky sms aj maily odo mna.
Ja viem, ze tak mi treba, ze som sa mala hned predstavit,ale ajtak by som rada vedela, aky mate na to nazor

mamca

Hm.:) Takže keď poviem dovidenia,ešte sa mám vrátiť a overiť si,či je rešpektované? A ja som doteraz po rozlúčke odišla a neskontrolovala,či je rešpektovaná...:)
Asi to bude tak,ak chcem ešte niečo povedať,dôvod na návrat sa vždy nájde.
Ak som skončila,nemám prečo striehnuť na odozvu.

pppppreeeeeec

...a mimochodom zase odo mna ziadas co sama robis....ak nevies co to je tak to je to ze si obtieras.....ty o mna......a tvrdila si ze ti nepokazim den tak coze tolko negativnej energie:)

pppppreeeeeec

CHces diskutovat?.....Alebo ponizivat?....Tvoja komunikacia je len o tom aka si obet uz by tu nebol tento vstup keby si respektovala moje dovidenia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.