Chcem si umyť ruky

mamca

Dee,vďaka za prianie v slávnostných zelených šortkách..:) Tú časť o poslúchaní budem dcére predčítať v pravidelných intervaloch.:D

heyho

Yrityskehityslaboratorio käynnistyi kolmannen kerran tammikuussa. Kevään aikana kehitettiin liiketoimintasuunnitelmia, jotka tähtäävät yliopistotutkimuksen kaupallistamiseen. Ohjelmaan osallistuneiden tukena oli kokeneita mentoreita yrityselämästä. Ohjelma päättyi kehitettyjen liiketoimintasuunnitelmien esittämiseen asiantuntijaraadille.

heyho

Yrityskehityslaboratorio käynnistyi kolmannen kerran tammikuussa. Kevään aikana kehitettiin liiketoimintasuunnitelmia, jotka tähtäävät yliopistotutkimuksen kaupallistamiseen. Ohjelmaan osallistuneiden tukena oli kokeneita mentoreita yrityselämästä. Ohjelma päättyi kehitettyjen liiketoimintasuunnitelmien esittämiseen asiantuntijaraadille.

Dee

Prajem mamam zo slobody vsetko naj k sviatku. Takze mamca,panika, etka uzite si to a nech vas deti posluchaju. Ak som nejaku mamu vynechala, ospravedlnujem sa, tolko sa cim,ze mi to uz nemysli:o))))
Je to taky vyznamny den, ze som z toho zozelenela

katty19

agaven, práve preto ti tvoje schopnosti neublížia, lebo ich používaš aj nezištne, nemusíš odpovedať na moju otázku, ale keď už nič iné, od vtedy, čo si mi to povedala, a ja som samozrejme posunula informáciu ďalej:) keď ideme s kámoškami niekde von, tak sa popozeráme:) dík za zábavu? nie, celkom vážne, bolo to moc fajn

katty19

dee, ahoj:)
všetci nestíhajú...
držím palce pri selektovaní učiva:)

agaven, tak čo? veštíš ďalej?:) mala by som otázočku, ako ďaleko je ten môj budúci s bielym tričkom a čiernym nadpisom?:D

agaven

ahojte vas tu je ako vonku pekne jujto je fajn no vy studujete ach jaj o tom ja moc skusenost nemam cau technec, aj ostatny

Deeee

jeeeeej, vcera to tu vyzeralo jak za starych cias. Myslim na kazeho z vas, aj ked sem nechodim moc casto.....moj studentsky zivot sa krati velmi rychlo a akosi to na mna dolahlo a nestiham plan, ktory som s urcila pred dvoma tyzdnami, tak som vytocena. Drzim palce vsetkym vo vsetkom.
Panci a pre teba jedno ponaucenie.....nepozeraj spravy, aj tak neposobia dobre na cloveka. ()
LV