Chcem si umyť ruky

mamca

Zmobilizuj nemocničný personál,založ Údernú brigádu a hybaj odhŕňať...Mesto ti bude vďačné.:DDD
Alebo sa dohodni so zdatným bežcom,ktorý pobeží v predvoji a bude rozsýpať soľ...
Ešte mám niečo vymyslieť? Napríklad opi inštruktora a vsugeruj mu,že jazda už bola...:D Len nech si to nevysvetlí po svojom.:))))))

vitamins

uz mam toho naozaj akurat tak dost, Chcel by som sa z toho vymotat,ale neviem ako. Viem,ze mi bude za par dni strasne chybat,ale tak to sa zit naozaj neda,je to nesmierne tazke a ja uz nevladzem,asi mi dosla trpezlivost. KATTUSKA a MAMCA DAKUJEM VAM.

mamca

Prečo by si to mal zle vysvetľovať? Osobne si myslím,že v prípadoch psychických problémov to nie je len záležitosť pacienta,ale aj jeho okolia a partner by mal navštíviť psychológa aj z toho dôvodu,aby vedel chrániť takisto sám seba,aby pochopil priebeh choroby a vedel aspoň trochu odhadnúť,čo zapríčiňuje choroba a čo je vedomé správanie chorého.Niekedy je to rozlíšenie dosť ťažké a tiež nepokladám za vhodné všetko ospravedlňovať chorobou.Je to individuálna a situačná záležitosť.