Chcem si umyť ruky

katty19

samozrejme, že som:) len lietam tu a tam
počuj, je to už lepšie? joj, moja, to ťa ešte bude trápiť, ale zbadala som veľké zmeny v rozhodnutiach, super!

panča

Tak uz asi nie. Ale potesilo ma aj take male stretnutie s Tebou. Chodim sem len nakukat, uz nechcem moc pisat...len sa bez Vas citim strasne sama.Dufam, ze to nevyznelo ako stazovanie...nerada by som tu vesala, ako mi je a co mi je. UZ TO SEM NEPATRI. Boze a akurat dnes mam toho tolko. Mam Vas vsetkych veľmi rada

katty192

neporiešim ťa, toho sa neobávaj, nie sme k sebe až tak blízko, aby som si to mohla dovoliť, ale ak toho bude dosť, požiadaj zo svojho okolia niekoho, nech to urobí, ale s tým, že to upokojí tvoj mozog a znova naštartuje

katty192

deenuška, ale budeš na to spomínať, tomu ver, príliš na nestresuj a uvidíš, aké spomienky ti na to zostanú:)

Deeee

do kelu, uz mam len tri tyzdne, zacinam chytat paniku. Nie tu nasu, ale taku tu zlu, ktora mi nedovoli ucit sa.Hes, hes, hes
LV

katty192

panči, ďakujem:)
si ako hrejivé slniečko:)
nemám slov

šaktuška, ty si tiež milý človiečik, dúfam, že sa ti darí... určite sa ti darí, ty si poradíš:)

panča

Katusik, ja som vlastne pisala odkaz pre Teba..aby si vedela, ze tu nie si sama.Neviem, co Ta trapi, ale ja osobne teda nevidim dovod, aby si tu prosila o odpustenie (z mojej strany je to tak vidiet). Neboj mojka, vsetko na svete sa vzdy utrasie a ja Ti povzbudenie poviem len tolko (vlastna skusenost z poslednych dni) : VSETKO ZLE JE NA NIECO DOBRE. Vazim si vsetko okolo seba :). A chystam sa na velku krizovu cestu :). Som velkym, velkym dlznikom.
usmej sa Katuska, svet bude krajsi. LT