Chcem si umyť ruky

mamca

Joooj,momentík,nestíham!!!!!!!!
Shakti,neviem,ktorá méjladressss je správna?
Ethi,nerieš,isto vieš,toto chce čas :)
Kati,zbytočne sa brániš,ver mi,trochu sa ti zazdali veci vážnejšie,ako sú...Viem,kde si... Vráť sa SEM,si tu v bezpečí...:)

ethel

Katuš,ja viem,že si chorá,už si to tu písala....je mi to lúto:-( ale JA za to nemôžem,preto nechápem,čo okrem Goméza ti ešte vadí na mne:-DD (chudák gombík keď si to tu prečíta..)

SHAKTI

a zakoncim to krasne a potom sa na mna mozte vrhnut,v podstate mi je to uz jedno..
a trosku sa aj zamyslite poprosim..
VECI NIE SU TAKE AKO SA NA PRVY POHLAD ZDAJU!
:-)

ethel

:-DDD KAtka moja zlatá,čo trepoceš krídelkami?žiadny goméz sa do mňa nezalúbil,to mi ver!!!!!Ako ti to pre živého boha dokázať??To že tu občas popíše srandy....ani maily si nepíšeme zlatko moje!A okrem toho...ale vlastne nič...

SHAKTI

hej gomez nas lubi vsetky a akoze on ma byt ten dovod,preco sa tu teraz hadate a bijete?? :-))
katuska mne je jedno aku mas chorobu aj keby si mala lepru tak ta objimem,ale nezvaluj vsetko na chorobu! ani choroba ti nedava pravo utocit na ludi a byt na nich zla!nic a nikto ti toto pravo nedava!ludia nie su veci,s ktorymi budeme manipulovat ako sa nam zachce,to plati pre vsetkych.
asi sme skoncili,ja teda urcite..
kto chce si ma najde,kto nie,hold taky je zivot..bude mi to luto ale urcite sa koli tomu neobesim.

mamca

Tak a včuľ vás naštveeeeeeem! Cha! Ste MOJI! Všetkých si vás privlastňujem! Hu! A sa môžte sťažovať na lampáááárni ni ni! MOJI milí! :)))))))))))))))