Chcem si umyť ruky

katty19

a ty si si moja drahá šakti doteraz neuvedomila, čo je to manickosť? ako, fakt, veď vy ma normálne beriete, len kým som depresívna, ale tú druhú stranu neberiete? tá sa vám už protiví, nemáte chuť ani riešiť somnou takýto problém, mne je iba smutno, lebo som sa kdesi stratila a bola som tam, žiaľ, telíčko sa mi stará o kadejaké veci; čo som urobila? ľúbila som tohto goméza blbého a on sa zaľúbil do ethky a začala som žiarliť a prejavila sa manickosť a depresia, za toto ma odsudzujete?
opovážim sa citovať časť z biblie "komu odpustíte hriechy, budú mu odpustené, komu ich zadržíte, tomu budú zadržané"
tak berme to ako chceme, je to pekne hnusné a mne je ľúto že som sa nenarodila iba s PPP alebo s depresiami, asi by ma mali ľudia radšej

SHAKTI

a este cosi poviem a koncim..
ak ocakavas uctu od ostatnych voci sebe,tak predovsetkym bud uctivy k ostatnym,lebo uctu ani lasku si nekupis a ani nevydupes,silou ci mocou..
zdar-nazdar :-)
vy sa zaoberate takymi blbostami,na take somariny si minate energiu a unika vam podstata zivota..este ste v zivote nestratili dost?? mate potrebu rozosievat okolo seba zlo a robit tento svet este horsim nez je??
a ked uz tak by som aspon rada vedela v podstate dovod,preco toto vsetko..

mamca

Milí moji,toto nerobte... Každý z vás je tu jedinečný a predsa máte toľko spoločného... Pochopenie... Vnímanie... Starosti... Úsmev...a hlavne veľké srdcia plné lásky... Preto ste sa tu zišli... O tom tu píšete celý čas.Ak má niekto problém,vrhnete sa a pomáhate,chránite.. Ste veľkí ľudia a vôbec nezáleží na momentálnych slovách...
Úsmev...:)

SHAKTI

ja toto radsej fakt nebudem komentovat..necitim potrebu,ani sa obhajovat,ani obhajovat niekoho ineho,nestojim na ziadnej strane,ak tak na svojej,lebo nemam dojem,ze by som niekomu ublizila alebo chcela ublizit,ani nemam dojem,ze by som o nieco mala bojovat,alebo zabojovat..
ani nemam dojem,ze by som si mala komplikovat zivot a robit si zbytocne problemi..a v podstate ani neviem preco,nevidim dovod..
ako to bolo kati?? "Hadat s pc sa neoplati??"ak mas pocit,ze ovecky sa prilis zdruzili bez teba a mas pocit,ze ich treba rozohnat,tak nech sa paci..
ja nebudem ani rozohnavat a ani ich davat dokopy,ovca neni az taka blba,aby si nevedela uvedomit,co chce a najst si svoje miesto..
a preco si zalozila tuto temu?? a preco sa vola Slobodna komunikacia?
uz vazne netusim..

katty19

nie ethel, rozprávala som o úcte, ak nestojíš o to, aby si na mňa povedal svoju kritiku a tak sme napravili tie kazy, tak ja nestojím o priateľstvo, je to o úcte

lilith

Každý na tomto fore je tu pre niečo...
Každému toto forum niečo dalo,niekomu priatelov,niekomu nepriatelov,a je možme že niekomu aj nič....

SHAKTI

ok,ale myslim,ze nikto z nas sa nemusi obhajovat,dokonca by ani nemal citit potrebu sa obhajovat..
mali by sme si davat a nie brat..
v podstate sa ani nepozname,kazdy zijeme svoj zivot..tak nevidim dovod,aby sme citili potrebu vlastnit sa,zit zivot inych,obhajovat sa,utocit na seba, hadat sa..pretoze nemame na to pravo!ani tu a ani nikde inde!