Chcem si umyť ruky

katty19

aha? tak ja som nevedela, som si myslela... a môžeš mi vôbec vysvetliť prečo? veď si taká kľudná, ja som začala fajčiť ...ale už som skončila:) už takmer dva mesiace:) sama sa chválim, som šikovná, veľmi šikovná a statočná a takúúúúúto mááám vôľu:)

mamca

Hej,fajčím...a viem,že by som nemala..ale ako hovorievam - som fajčiar preto,aby som nebola úplne dokonalá :DDDD

mamca

Nooooooooo... pri kombinácii hrozna a kávy by som sa veľmi prejedania neobávala... hrozno s kávou niekedy totiž pôsobí lepšie ako akékoľvek laxatívum :)))

katty19

tak sa neboj, ja ti dohodím a rada pošteklím, veď aj mňa šteklia, tak sa možme všetci brutálne vyštekliť a bude tu kopec srandy:)
ja ti mám telku tiež chrbtom a ešte tu jem hrozno za 55 korún slovenských a pijem nescu a žerem všetko čo vidím, neklamem, ja som sa hrozne rozžrala, ale nevadí, to poriešime, prídu aj lepšie časy(ale takto ti pošuškám, ani tieto nie sú zle, ale trošíííčka, kapááánek ešte smerom doprava a bude tak že úplne ok:)

mamca

:DDD Tak ja telku pozerám najčastejšie chrbtom od počítača,tak neviem,neviem,asi veľa toho nenaohováram...:)
A s múdrosťou,to ti už vôbec neporadím,ja som zostala na svojom obľúbenom postoji - blbá,ale vcelku neškodná...:DDDDDDDDD

katty19

no dnes som pozerala stobodový film "môj život", veľmi ma poučil, zase som múdrejšia, ako, ja už ani neviem čo idem robiť s touto svojou múdrosťou, asi ju už budem musieť pretriediť, lebo toľko neponesiem, iba žeby som tie medvede neposlala a oni mi pomohli, to si musím ešte premyslieť