Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

:-))))) ale keby ťa začali aj v robote skúšať? Aj naša LILITH miluje piatky:-))))Mne je jedno aký je deň,lebo robím na smeny a to znamená,že aj cez víkendy...

hankaa

kazdy paitok je premna sviatkom:))
taky sviatok nemam..no ano,mne nerobi problem odsediet si to tam,ale je to nuda,a niekedy kopec ucenia,a vtom pripade by som bol ovela radej v robote fnuk:(

ethel

hanka..no vidíš,buď rada,že chodíš ešte do školy:-)) Ver tomu,že by som si niekedy radšej odsedela niekde v lavici 6 hodín,ako 12 hodín na nohách a v pohybe...uži si to kým sa dá:-)))Tento deň je výnimočný?Prečo,lebo je piatok?Alebo máš sviatok:-)))

ethel

Shaktulka...:-DDDDD výstrahu som nedala,lebo som sama zvedavá koho zrazím zo známych:-))Ale keď vravíš aj ty,že brať všetko po pravici:-DDDDD len či to bude rýchlostná páka:-DDDDDD

SHAKTI

ano pravidlo pravej ruky,to ti je velice dobra a sikovna vecicka :-))
zdrapni vzdy toho chlapa co je po tvojej pravici :-DDD
pocuvajte dievcence uz to tu ma taky riadne erotikus nadych :-))
hej,niet nad vylizanu misticku,taky vitamin C sa moze niekam strcit!! :-))
stacia aj dvojocky lilith-nejak sa uz dohodneme :-)sa smarim na teba a prilnem ako suchy zips :-DDDDDDD
ahoj Etulik,boooze uz do mesta??!!
a vystrahu si vydala?? :-))

ethel

Hanka..no vidíš,reaguje ako ja:-)))) akože sa hnevá:-))))musí ťa trošku postrašiť,tak jej neber radosť:-) Sama ti povedala,že bude lepšie keď povieš pravdu...skús sa s ňou viac rozprávať..možno sa to časom upraví...
Ako sa mám ja?Pred hodinou som prišla z celodenky:-(som trošku unavená ale to je pohoda...

hankaa

dakuejm velmi velmi pekne,:))
ano videla..hovorila ze lepsie bude ked jej poviem pravdu,ako to co za divadlo hram..tak som jejdala kod..
...ale trapnu hra..nerozprava sa zomnou..je mi to jedno
ty sa ako mas?