Chcem si umyť ruky

ethel

:-DDDD táto naša Shaktulka..tá ma tak vie rozosmiať:-DDDDD plutóniová cica...aká šoférka,taká v posteli?(to mu zajtra poviem)....nemám mať strach ale nezabudneš podotkúť,že horšie je to so zastavovaním a parkovaním....a na záver embriová poloha:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja som si ťa predstavila a ....:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

tak toto uz fakt vypada nechutne!!
:-DDDDDDDDDDDDDD
no ved vies ako sa hovori-aky si sofer taky si v posteli! :-) inak to si vzdy u muzov vsimam a plati to:-)))neviem sice ci to plati aj u zien,lebo to ja by som musela byt ako stihacka:-DDDDDDDDDDDDDD bojazliva stihacka :-DDDDDDDDDDD
takze zajtra prva jazdicka?? :-)
hmmm tak si to uzi! hlavne sa neboj!strach tak ako do postele ani do auta nepatri :-) proste sadnes,nastartujes a ides! horsie to je uz s tym zastavenim a zaparkovanim :-)) a nemas sa coho bat,ved on sedi vedla teba..ty pocuvaj ale zajtra sa ozves,lebo ma odvezu s infarktom!!
ved ty vies,ze ti uz chyba iba vodicak k uplnej dokonalosti! :-)
vies aky bude gomci na teba hrdy??
fuuuuuuuuuuuuuuuuuu vynesie ta az k sebe domov,do nebies :-) hrdi sme na teba uz teraz cica nasa plutoniova :-)
no dobre,uz fakt idem..hodit moju embryovu polohu s vytrcenym zadkom
:-DDDDDD
bru anjeliky :-)
(čertik urcite neni v budke:-) dam na to krk :-) si pamatam ako som tohto mojho nesla naucit do budky,hadzala som mu tam vsetko mozne,pchala nasilu,nechcel tam ostat,a teraz ho nejdem naucit na druhu-vacsiu,lebo tato mu je uz mala a tak srandovne v nej spi,ze ma odkvycnutu hlavku z budky von
:-)a usko ma cez oci-to ma ako tu masku,co sa nosi na noc,regeneracnu
:-DD
bru..

ethel

..teraz som si uvedomila čo si vlastne ňuňuška napísala...že kým si ma nepoznala,tak si si ma predstavovala ako krásnu,silnú a samostatnú ženu:-DDDDD už nie?