Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

gomez

Ahoooj cica!:)) Ano, je streda, a ja sa ozývam. Síce sa to nerí(ý)muje tak, ako by som chcel, ale je to pravda. Bohužiaľ:)))))

gomez

:))))) raz nám kamarátov svokor na svadbe vynadal, že sa chováme ako chuligáni na štadióne v Manchesteri:)))))) Už teraz sa v noci pomočujem a vykrikujem zo sna "mama", keď si predstavím, ako si zo mňa budú uťahovať:)))))

gomez

:)))) no, musím uznať, pekne ste to tu vylíčili:)))))))) ešte sa nič nedeje, a už sa mi trasú kolená:))))))))) radšej si nechám asi spraviť bi-pass pri vedomí, ako stáť 5minút pred oltárom.:)

ethel

ja som na svadbe zakázala spevy a tie hovadiny okolo toho(básničky)...ráno som vbehla do kvetinárstva a keď som povedala,že chcem malinkú kytičku do ruky modro bielu a povedala som aj na čo to chcem,tak sa pani kvetinárka na mňa pohrdavo pozrela,že čo som to za nevestu,keď v taký nádherný deň nechcem kyticu za 2000.sk.Tak som sa zvrtla na päte a viac som v tom kvetinárstve nebola.Kúpila som si v inom za krásnu 100-vku!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.