Chcem si umyť ruky

panča

no tak Etik, ja mam inu nevyhodnu vetu : PRUDKO ODBOCTE DOPRAVA /DOLAVA...na lavo bola dvojita plna ciara a a mur viaduktu a potom neskor na pravo husty les :))). Ale kedze uz viem, koho hlas ide z navigacie (mam ho stotozneny s tvarou), je to ine...nemozem nadavat na konkkretnu osobu..aj ked predtym to bola ,,krava ,,...cim sa ospravedlnujem vsetkym kravickam :) LV

eee

Shaktulka,vidíš,keby si sa ozvala,nemusíš danú ulicu hladať:-)))A kludne si mohla prísť s celou rodinou,ani Lilithka nechodí sama a náhodou posedenie s jej synáčikmi mi robí fajn,vždy tak omladnem:-))
Panči,navigácia má len jednu nevýhodu! Vety typu:prekročili ste maximálnu povolenú rýchlosť.....:-D
Dee...toto sa tebe nehodí!()
LV !!!

SHAKTI

Etuľa ľúbim ťa! Ma neser! :-D Vieš, keby som sama, tak si čas zariadim inak aj ho strávim inak vo vašom meste, ale ešte sa mi samej nepodarilo. A s našími je to štýlom- Nezastavujeme, zajazdy, rychlo, ponáhľame sa, neflákaj sa! Boli sme tam u vás za jednou pani právničkou, ktorá nám veľmi dobre poradila ohľadom problémov, ktoré mám ja a ktoré máme ako rodina. Ako sa brániť. Pretože hoci zákony ovládam, listy vraj formulujem excelentne a nenapadnuteľne- ma pochválila aj prácu by mi hneď dala, vraj aj rýchlo píšem- si ma preverila :-D, vždy sa nájde šmyčka v zákone ktorá ti môže pomôcť alebo ublížiť.
Vidíš ja by som ti vlásky zafarbila aj keď ty to zvládaš aj sama, lebo si šikulka :-)
Pančuľka teším sa a plne ti dôverujem, si na tom oveľa lepšie ako ja, ale ja som ti vždy dôverovala, že si dobrá, som vedela, že to blúdenie cestou do Bojníc bola iba náhoda. Ešteže vymysleli navigáciu :-) ktorú inak do dnešného dňa nemám lebo mňa baví čumieť do mapy. Veď sme aj blúdili po BB kým sme našli danú ulicu, ktorá sa začína na H :-) Etka bude vedieť.
Tak panči my sa môžme stretnúť trebárs na cintoríne, pred krematóriom či bordelom :-)) tie miesta nenaznačujú vôbec nič, boli len tak náhodne vybrané, chcem tým len povedať, že nie je dôležité miesto ale ľudia, ktorí sa tam stretnú a to čo následne vystrájajú
:-D Inak som zachytila iba tak matne v mediách pred pár dňami čosi a teraz dumám, či nám nezničili Žofku. Viem,že sa jednalo o nejakú ženskú múmiu...
Ja som trpezlivá, keď nastanú vhodné okolnosti bude aj východ :-)
LV
Katuš? Mamča? Samko? Dee je ospravedlnená, keďže píše diplomovku.

panča

LV
Shakti -bacha na mna, Nitru uz trochu ovladam :), 2x som tam robila pedagogický dozor :DD (inak v nedelu som tam bola -ako ucastnik zajazdu xi xi). A MAM NAVIGACIU ..to je pokrok, ze ?Neboj, nestratime sa. Tesim sa s tebou, ze sa tesis na novy zivot

Etulik, co mam tu kamosku vo vasom meste -v juni pride sem do divadla...sranda-s jednou na letrisku, s druhou pred divadlom..musim si najst normalne cas a poplnit vsetko naslubovane...aj jeden vylet dlzim :) na vychod..ale neboj, dodrzim
LV LV LV LV LV LV LV LV

ethel

Shaktulka,tak teraz si ma nasrdila...išla si okolo a ani si nepípla?!!! A ja doma od pondelka kávu pijem celé dni a ty si prejdeš okolo a nič? Tak vieš čo,nelúbiš ma!Lilithka keď ide aj o pár km(kde je letisko) tak sa vždy zastaví na kávu,pozrieme si dáky ten seriál a idú domov...Tomu hovorím láska:-)) A ty??Ty si sa len z dialky kukala? A ja som si práve vlasy farbila,akoby som vedela,že ideš okolo....:-)) Si bosorka!

SHAKTI

Moja aktuálna srdcovka!! Od včera som aj hrdou a vytešenou vlastníčkou CD :-)
Tak sa pokochajte aj vy, snáď sa vám bude páčiť. Mala som veľkú konfrontáciu s chorobomyseľnou susedou, keď si začala obtierať hubu o moju rodinu, držala som sa sestry, keď si začala obtierať hubu o môjho milovaného mŕtveho otca už som sa nezdržala :-( ale SHAKTUL SA NEBILA !!! :-D áno Ethi sú ľudia a sú ĽUDIA! Vy ste pre mňa ĽUDIA a ja vám venujem tíško ale so srdiečka jedno veľké ĎAKUJEM
aj keď tu nie ste fyzicky, cítim vás inak...

www.youtube.com