Chcem si umyť ruky

SHAKTI

jaaaaaaaaj vsak preboha,dnes sa zacina ta hrozna vec!!Etka zacina autoskolu!! preto tie desive sny dámy!!! ale takto,este nezacala jazdit,este mozme buvat ako babatka!! :-) prepac moja,nemohla som si odpustit! manzel je vtipálek,ze?? :-))

SHAKTI

tak mamca ak ta osoba predtym studovala v Ukrajine tak ty uz potom neviem kde,v Číne??
dobre tak skusim..preklad znie..
Shakti je najlepsia a najkrajsia na svete,zboznujem ju a dam jej vsetko co mam :-DDD
doprdele nech je uz tento den prec :-) ja slubujem vsetkym pritomnym krasnym zenam v pionierskych rovnosatach,ktore sa zucastnili na dnesnej demonstracii proti dnesnemu zlemu dnu,slubujem,ze ak ma zvolia :-)tak zariadim,aby sa uz takyto blby den nikdy neopakoval a slubujem,ze zajtra bude lepsie!!volte ma! :-DD

ethel

...tak a už viem na čo je v aute spojka:-)) Veru som sa po dlhej dobe aj posmiala,čo mi tam vyviedla moja kamoška..striga jedna:-))
Inak mne sa snívalo,že mi manžel zatelefonoval a povedal,že sa už domov nevráti..a keď som mu to povedala,tak mi povedal:noo aj to sa môže stať.. Je zlatý,však:-))

mamca

Shaaaaaaaaaaaaaaaaaktiiiiiiiiii,aj ja chcem,aby si preložila moju angličtinu!
No,ukáž sa!: Hóv dú dú dú,big,oukej,dú ajem a tú?
Davaj,prelož! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mamca

Prdlajs je divný deň (hu,včuľ ma vymažú:D),čo sa plašíte,mení sa tlak,skracuje minutáž pôsobenia slnečného svetla a ja som jedla huby... A čo,Shaktuľ,čo hovorí tvoja intuícia? Pošuškaj...:) Lebo moja tu vcelku zvesela prepletá jazykom...:)))))))))))))))))))
A navaľte moju tortu!!!!!!!!!!!!!