Chcem si umyť ruky

mamca

Lilithku privatizujem...a ponúkam rozhovory s ňou v rámci redukčnej diéty... Uuuuuuuha,mne to podnikanie namôjveru pôjde! :DDD

SHAKTI

no ale toto...deti umyvat v umyvacke!! :-)chudatka male..a to si sa ako prinutila?? :-))
mamci zbijaj a lup potom odovzdavaj mne,ja ho poctivo rozdelim,ok? !-)

mamca

Hihihi,tak to ma nikdy nenapadlo,také pekné zamestnanie... Odhalila si moje skryté schopnosti... Kašlem ja na masáže,zbíjať idem!!! :DDDDDDDDDDDD

SHAKTI

som sa pri lilith-ke taka precukrikovala..bleee...ale inak strasne dobre sa s tou bambulkou keca..clovek sa citi hned o 10kil lahsi,krajsi... :-)taky dobry pocit..

SHAKTI

mamca!!! uz viem ake je tvoje zamestnanie!! Jurko Janosik!! :-) tak ty si podvodnik prvej triedy mamci!! :-))aj ti na to uz niekto skocil?? mimochodom este chvilku a mala by si ma :-)

mamca

Nuž,Shaktulka,odmena je odmena... Darovanému koňovi na zuby nepozeraj :D Stačí,keď zaplatíš,nemusíš rozumieť :)

SHAKTI

no uz som z toho magor...zaplatit mam,poukazky pri tom ti necham a ani ziadne jedlo za ne nebude?? to co na mna skusas mamci?? :-) ale ide ti to!! gomco uz urcite nakupil poukazky :-))