Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Ozaj, skús je dávať do žrádla na špičku noža podrvený na prášok puškvorec. Niekedy dokáže zázraky.

ethel

no v obyvačke si do zeme asi toho vela nezahrabe:-))) Takže pečeň je dobrá,fajn tak ju budem kŕmiť tým:-) (kostičky papala)
Potrebujem,aby pribrala,lebo ju už na rukách nosím,taká je lahká,ale je podstatne veselšia:-))

samko r.

Samé konzervačné látky. Pečeň je dobrá na kĺby a keď má pes displauziu. Žiadne kosti na tentokrát a aj granule nie sú bohviečo.Pokiaľ naši psi žrali varené a surové mäso, vydržali 15 rokov. Odkedy prišiel zo západu ten granulovaný bordel, 11 max. 12 rokov a kapú. Pes potrebuje na vyčistenie aj prístup k psej tráve, to je tá čo sa na nej človek poreže. Po jej zožratí sa vyvráti a vyčistí. Taktiež približne 1x do týždňa potrebuje zožrať pokazené mäso, ktoré si pes zahrabe do zeme, tým si buduje aj protilátky.

ethel

krvné testy sú v poriadku,slepá je,oči má šedé...neverím síce homeopatikám,ale skúsila som na nej tie čo mi dali v lekárni na podporu chuti do jedla a začína papať,síce má vyberavé chúťky(párky,paštéta,pečienka..) ale konečne je!

samko r.

To ti je po "našom" a nie po španielsky. Metastázy nie sú, čo teda zistili podľa výsledkov? Nezajedla igelit, alebo niečo také keď má úniky? Je tam zápal, čo ľadviny a pod.

ethel

Ja som dnes toho tolko pojedla,že ma zachvílu rozhodí:-))) Moje telo dobieha dni,kedy som nejedla vôbec,lebo hlava nepustila...

Článok dňa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.