Chcem si umyť ruky

mamca

Dobré ránko!
Ethelka pracuje a pracuje... Snáď to v tom náhlení nepopletie a nešvacne dcérku na rtg a psíka nevtrepe do zubárskeho kresla... :DDD
:((( Dnes mám zakázané pľuť na ľudí... A mám po zábave. Tak...budem im aspoň vodnou pištoľkou striekať do ucha... :D

e

roboty ako na kostole...prajem krásne ránko a krásny dník! Dnes mám kopu vybavovačiek..malá na zubné,pes na rtg,...ozvem sa asi až večer...budte dobré a ako vraví moja kolegynka..neplujte po luďoch:-))

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
vdaka mamci,clovek je vdacny za akykolvek styk :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
bru...

SHAKTI

ved prave mamci ze komorka upratana :-DD
pripravena na zapratanie :-DDDDDDDDDDDD
dobre kengura zhasni,zamkni,zapni alarm a hybaj spat..(sa to nejak otocilo,ja ta budem vyhanat do postele?? :-)

SHAKTI

ja nie mamci :-) nemam zbrojny pas a vraj mne do ruky zbran nikto neda :-DD
preco asi??:-DD
a som si vymyslela krasnu zmenu ucesu..
len to uz bude asi aj brutus pre moj afro uces,uz ted mam velku hlavu :-DD
budu krasna-romantikus-sexikus :-DDD
bruu...uz musim ist,lebo rano sa budem plazit dve hodky z postele vrciac :-DD
a mamca dobra rada nad zlato-kasli na tu flintu,v tom zite ju uz aj tak nenajdes..Salinger mi moc nehovori ja radsej tych ruskych panov :-)a Shakespeara :-)
pa

mamca

Bol Salinger múdry spisovateľ? Nebol. Prečo? Že vraj "Kto chytá v žite". No kto asi... No ja! Výsledok-147 hodených flínt,25 ručných granátov, 8 samopalov, 4 ostreľovacie pušky a jeden obrnený transportér... A moja flinta nikde... Kto má moju flintičku hodenú do žita?!!!!!! :DDD

SHAKTI

a ze do "upratanej komorky" :-DD prepac mamca ale to mi znie tak drsne so sexualnym podtonom ze az!!! :-DDD ale z toho si nic nerob,bo toto ja najdem vsade aj tam kde to nik necaka :-D
to som ja...Shakti..