Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-) pridaj aj ksicht,nech viem s kym mam docinenia :-DD horsie nez ten moj vyskereny opici ksichtik to uz nemoze byt :-))

a dostala som nadherne mailiky,ktore mi tak potesili srdiecko ako nikdy este..
moja zlata sestricka...neboj sa lasky..ona nehryzie :-) neboj sa citov ved oni nepalia..neboj sa stastia...

no dnes je den doprdele...vrrr..brrr hes nostalgia..hes smutok..
a krasne som dnes potiahla..fasa...zajtra budem v styku s uradmi nadherna ako po flame :-)ale mam pocit ze uz si zvykli,ak tam nedojdem s kruhmi pod ocami uz sa im to zda byt divne a sa ma pytaju ci nie som chora
:-DDD
dobru...kengury.. :-))

mamca

Ti poviem,ale si nemysli,že také slová poznám...to ja len z počutia... ja také nehovorím : HOvnoSIPamätám = HOSIP :DDD Ťfuj,ťfuj,škaredo,ťfuj, pľuvnem,nech sa mi rétorika prečistí... :DDDDDDDDDDDD

SHAKTI

www.youtube.com

toto je uz spravne...nevadi..
mam vas moc rada...bru...vlak uz odisiel a hoci sa citim "volne"aj smutne...prazdno..upratane...

SHAKTI

mamca a vies ze i ja dnes cely den mam taku zvlastnu nostalgicko-melancholicku naladicku???
What is it??
akoby som stala na stanici a mavala odchadzajucemu vlaku,v ktorom sedia dobre i tie nadherne,naj nadhernejsie spomienky a ludia mojho zivota...
boze musim zmerat tep..ci neumieram
:-DD vtedy sa hovori,ze ti prebehne zivot pred ocami ako celovečerňák :-DD (imho neni to pravda..nic take vam neprebehne :-) ale tie sekundy plynu taaaak strasne pomalicky )
a teraz som zabudla co som chcela do prdele... :-)
....hmmm....staroba je zla vecička.. :-)
jaaaaaaaaaj ze idem este na cukrik a ze mamca dobre šlapeš dneska!!!
:-) ma bavis!! :-)
a dobre mas tie "svedske kapky" co uzivas..len sa pri ich uzivani nejak moc je:-DDD

mamca

Ja užívam život,pred jedlom,počas jedla a po jedle,plnú polievkovú lyžicu...:)))
Chytá sa ma nostalgia... huššš... sviňucha...nemám čas,idem do boja! Na medvede! Pif paf! Psssssssch,teraz sa budem v noci po obilí motať... Dobre staré mamy hovorili... nehádž flintu do žita! :DDDDDDDDDDDDD