Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kamos tu raz napisal jednu skvelu veticku,ktora ma bavi dodnes a bude este dlhoooo...

"Mamca neviem co beries,ale chcem to tiez!!!! "
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pocuj Ethi...ja som si myslela ze si sla do lesa na hriby..ale tie vlasy plne caciny...no neviem...
:-DDD a co tak tuho pracujes??
ty nevies ze praca nici charaktery??
:-DD na to si treba davat pozor!!
cmuk...
vy moje kengury..a kde je lilith-ka??schovava kremešku medzi kurence do mraznicky :-DDDDDDDDDD

mamca

A Shaktuš sa plazí k mrazničke pre kremeštičku.... (A nevie,že je to pasculička...striehneme... chytíme... psssssssttttt.....) :)))

mamca

HA!!! Ha! Ha! JE to medveď! JE! Ethelka by nikdy nenapísala,že sa uspokojovala! A už vôbec nie suchohríbami!!! Medveď,medveď,vypľuj Ethku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

e

:-DDDDDDDDDDDDDD vy ste strašné drndy:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Milujem vás!!!!!! inak žiadneho pekného maca som v lese nevidela:-)))) A bola som sfučaná,lebo som našla jeden jediný dubáčik:-( tak som sa uspokojovala aspoň s rídzikmi a suchohríbmi a bedlami:-)A vlásky som Shaktulka mala v cope,lebo som sa brodila popod ihličnaté stromčeky a hlavu som mala plnú čačiny...a muž ma ukludňoval,že tam zbytočne hladám:-))

SHAKTI

to moze byt mamca!!hned mi bolo cudne,ze..."teraz mam veeeela roboty"hmmmm...to sa na Etku nepodoba!!! :-DD alebo je to Etka ale prehovorila z brucha medveda!
samko rychli ako vzdy...no neviem neviem samko,s tebou si clovek toho asi moc neuzije,bo nestihne
:-DDD

SHAKTI

chvalabohu,nezozralo ju nic!! :-DD
ano odloz mi ju-budem mat kremeškovu zmrzlinku :-)
som krasna,vykupana,vonava,vykremikovana
proste pripravena kukat superstar
:-DD