Chcem si umyť ruky

SHAKTI

..dobre idem ja este ponahanat toho usiaka :-DD robim mu zle :-)

hmmmmm kremeštičku by som si dala...
ktovie ako bude chutit kym pridem :-DD

SHAKTI

dakujem...ste zlate :-)
niekedy si pripadam ako masochistka..vraciam sa k veciam,ktore sice milujem,ale ktore mi ublizuju...
myslim,ze ta bolest,ked niekoho stratite,myslim,ze ta bolest nikdy celkom nevyprcha..neodide..ked vidim fotky na ktorych sme boli taky stastni..hoc placem,musim sa aj usmiat..vtedy mam pocit,ze ten clovek je so mnou,pri mne..citim ho..
po 7 rokoch som vytriedila vsetko to co dlhe roky nedokazal vytriedit nik..veci,fotky...urobila som to ja,ta co mu bola najblizsia..je cas ist,dalej..cely zivot hladam k sebe cloveka ako bol on..velky clovek s velkym srdcom,spravnymi nazormi,clovek,ktory ma nelubil slovami ale cinmi..
:-)je mi dobre,nebojte..placem ale cez slzy,mamca to odhadla spravne...treba jednoducho uvolnit miesto...rozlucit sa..zbavit sa v sebe bolesti a zla..tie spomienky budu vzdy boliet..viem preco odisiel..musel..lebo ja musim ist sama..
nazvala by som to...pripravujem sa na nieco velke co pride a ja viem ze to pride,citim to... :-)
ako hovorila moja spoluziacka..citim to v moči :-DD ze sa blizi cosi velke!

mamca

Áááááááááááááááááááááá!!!!!!! Máme ju!!!
Uuuuuuuups..... Prepáč,Lilith...to si ty... :DDDD

mamca

Tak... plešatý zľava... tučný sprava... vyziabnutý od chrbta...ja pôjdem odpredu... a tvárte sa všetci ako medvede,ináč sa Shaktuš vyplaší a zasa ujde a to vám hovorím,potom si ju naháňajte sami,keď ste ju tak zle uviazali! :DDDD