Chcem si umyť ruky

SHAKTI

lilith-ka sa cely den napchava tou kremeskou :-) a planujem vylet :-))
tak este popis lilith-ka,bo potom neviem ako dlho sa z toho budes spamatavat :-DD

SHAKTI

:-DDD nooo takeho maca co si odchytila Shaktulka,taky zozerie akurat tak Shaktulku :-DD
ale nie...inak som dnes tiez cely den ako na trnoch...neviem kto pustil Ethi do lesa na huby!!!vrrrr
ju poslat do lesa,ved sa tie medvede zblaznia!!:-DDa keby len medvede!!aj hubari :-DD
dobre sibe mi a to som si dala iba jeden liek na potenie :-Daj pes sa predo mnou schoval,chudacik :-DD sa mu ani necudujem..no.. :-DD
mamci co porabas??ma uviazali do postele ale aj tak som im zdrhla
:-DDD

mamca

Prrrrrrrrrrrriššššššlaaaaaaaaaaaa som na to! Shaktuľka si odchytila maca,ktorý zožral Ethelku :(((((( a preto je vypotenááááááááááá! Maco,maco,vráť nám Ethelku! :))))))

SHAKTI

:-DD to je nova obdoba-mäso,víno,chlapi-sex,drogy a rock n roll :-DD podla mamci..
nooo...dumajte dumajte,ale uz som statocne vypotena a je mi ovela lepsie :-)

mamca

Nazdravie! Teda,nepijem,len Shakti tu kýcha... Pche,že chorá...mäso,víno,chlapi...to poznáme... potiča hľadá... :DDDD

SHAKTI

...ech..ech...chrrrr..blef..hapčiii
..pfuj...bleee...chrrrr..ech..ech..
:-((som chora!:-((hlada sa kvalitny potič! :-DD

dufam...teda...verim..snad..modlim sa...hadam...Etus neskoncila ako predjedlo nejakeho velkeho maca :-)
normalne si ju viem predstavit ako pisti,vlasky rozpustene v jednej ruke drzi kosik z ktoreho jej vypadavaju muchotravky cervene,bezi a nohy dviha vysoko..
bezi s piskotom a za nou taky chutny macko :-)))

som sa zas raz najedla..na obed bolo maso :-)
peknu nedelu..

SHAKTI

to je ono a odchaziiim...a uz aj suslem z toho zuba :-DD
bru...

a Ethi...keby ta chcel nahodou zozrat nejaky medved-oznac ho a ja ta pomstim!!!ok? :-)