Chcem si umyť ruky

mamca

No no no,Ethi,nemusíš plakať... Naša Shaktulka práve uvoľňuje vo svojom živote miesto pre nové veci... Dúfam,že sa nenahnevá,ale ja cítim akúsi radosť,svetlo... Ale nejdem sa jej do toho pliesť,aby som nemusela vymazávať jej krátkodobú pamäť ako nedávno pri tebe :DDDDDDDDDDDD

SHAKTI

nie,staci ze rumadzgam ja...pretoze vies,ako to boli..a boli to sakramentsky,ale musim to urobit,neurobila som to vtedy,clovek sa jednoducho musi rozlucit,musi pochopit vtedy,ze je koniec,raz a navzdy..priznat si otvorene "ok,som sama,milovala som ich,odisli..navzdy"nezalezi na tom co chcem ja..
kamarata mi je luto..kazdemu sa stavaju zle veci..a kazdy od nich uteka..zakryva oci,prekryva bolest,niecim..tiez som to robila..a takto sa to kopilo a kopilo dlhych 7 rokov..vies Ethi,keby si ma poznala vtedy..neverila by si ze je to ten isty cloviecik..su tri etapy mojho zivota,v ktorych som sa zasadne zmenila..nespoznavam sa ani sama seba a chcem byt taka aka mam byt, vo svojej podstate..vsetko zle prec..
a dost uz bolo revania a uz vazne idem..

mamca

Niekedy si vyberáme veľmi ťažkú cestu,zvyčajne vtedy,keď túžime po veľkej odmene...
Aaaaaaaaaaaa,funguje mi sila mysle...! A to som ešte ani netancovala dnes šamanské tance... Umba umba :DDD

e

Bože čo je to za blbý deň?:-(( Slzy sa mi tlačia do očí...Práve ma bol pozrieť jeden starý známy kamarát...oznámil mi,že je závislý na perv....je mi zle,nechápem to,vždy sa mu taký ludia hnusili..a teraz je na samom dne a zarába si predajom konzerv..strašné ako sa človek dokáže zmeniť..čo všetko sa zmení po rokoch....:-((((((

SHAKTI

...este sa trepem tym oknom..tak som ta este zacula..nooo...u mna sila mysle nefunguje,aj ked pri tomto slovicku(Chcem :-) sa az tak moc snazit nemusim...
ak mi ju Ethi da(jej ju zas budem musiet rvat z ruky a prosit na kolenach :-) tak chcem-a poslem..
no uz idem..
imho..skuste bezat po tocitych schodoch s totalne strpnutymi obidvomi nohami...odporucam!!

mamca

Jééééj,Shaktulinka,aj mne,aj mne,neviem čo,ale chceeeeem,však aj mne? Ná,ale ako,keď nechcem dávať meil sem,aby mi zas všetci nepísali zaľúbené lístočky :DDD Ak,chceš,Ethelka má moju meilovú adresu,môže ti ju dať. ETHI,budeš taká dobrá? Teda,shakti,ak chceš...a chceš... chceš... chceš... chceš... (Funguje sila mysle?) ...chceš ...chceš...

SHAKTI

...dobre tak ja teda idem..uz idem..uz som skoro prec.. :-)
vyhadzala som skoro vsetky veci..roky som to netriedila,vyhrabala spomienky, pretriedila fotografie..narazila na fotky mojich milovanych muzov-dvoch,co ma navzdy opustili..a tak..toto robim cele dni..a este hrabem listie :-D
cmuk kazdemu kam len chce :-) gomco neopovaz sa to tam dat ty prasiatko!! :-D
tak uz zatvaram okno..lebo dverami nechodim,ale trepem sa sem vzdy tym malym okienkom..
:-)