Chcem si umyť ruky

antitalent

teraz napriklad mamhe hrozneho ucitela...takeho ze ti latku nevysvetli,iba napise na tabulu a na konci sa spyta:chapeme vsetci?-...:((nic neviem nic nic nic:(

antitalent

cudzie jazyky zas myslim ze zvladam...ale to zas az teraz na strednej som vsetkemu zacala z anglictiny chapat..ked som chodila na zs,vystriedali sa mi asi 4 ucitelky anglickeho jazyka..tak si predstavte jak som to vedela..ale tu vyzaduju vela,musim sa stale ucit takze zvladam zatial...ale matiku nezvladnem,ja prepadnem,hned v prvom rocniku:(

Dee

v tom co pise lilith je kus pravdy, ale vela zalezi aj na ucitelovi. Vela deti ku mne pride s tym, ze ich rodicia vravia, ze im neide matika a staci im dodat len sebavedomie a uz si zlepsuju znamky. V takych pripadoch je cssto na vine ucitel. A naozaj su aj taki, ktorym to nikdy nepojde do hlavy.

Dee

nic si z toho nerob, mne naopak neidu cudzie jazyky. Profka na gymnaziu mi dvakrat dala solo trojku. Krasne svietila medzi jednotkami. Anglictinu som sa ucila 13 rokov a som na urovni ziaka zakladnej skoly

lilith

matika vôbec nie je tažka,len si asi niekde pri učení už na začiatku urobila chybu,matika sa musí učit systematicky

antitalent

skoda ze si tak z daleka:( ja obdivujem ludim ktory su nadani na matiku..a takisto to nechapem..ja matiku neviem vobec,ako je to mozne?:(vsetko mi ide.matika just nie..uz som si pochitala dobre znamky,prisla pisomka z matika svieti mi tam 4