Chcem si umyť ruky

SHAKTI

inak ten moj je taky herec ked je chory...si uziva "full servis"vtedy..uz je davno zdravy ale este tyzden sa robi..strasny pes..
tak verim,ze jej pomozu..ale inak cely cas nam tolko davaju a my to akoby prijimame automaticky,az ked sa cosi taketo stane tak si uvedomime co v nich vlastne mame..
par chorob a nase puto sa tym strasne upevnilo..on je teraz namosureny ale tak o dva dni,mi prejavy svoju vdacnost a je ku mne "blizsie" a ja k nemu..
nechcem mudrovat..ale som jej poslala vecer energy..krasna je..

ethel

:-DDDDDDDDDD teraz som si prečítala jednu témičku a gombíkove odpovede v nej ma doviedli do ciku:-DDDDDDDD je to témička o pomôckach...

SHAKTI

...aaaaaaaale dozijes prosim ta!
teba ani mamut nezlozi,nie to nejaky ucko z autoskoly!! :-DD
inak ked skoncis...asi sa zlozi na konci :-DDD

SHAKTI

:-)no lebo kuracie prsicka..to uz teraz musis ist vyssie..kaviar,homare a tak... :-)
hej zazeral..kricim na neho..a on normalne otocil inym smerom hlavu..zasran jeden 16kilovy!! :-DD
boze jedno male pichnutie..co by robil keby bol sucka?? :-DDDDDDDDD
hafine je lepsie?

SHAKTI

preco by sa mi pacil?? lebo sa paci tebe?? :-) tak to nist..
myslis?? ktovie kolko ludi sa po dnesku uz neukaze :-DD ty trdielko ved on to narocky...lebo ak sa uz tohto zlaknes..ak sa bojis za volant ani nesadaj!za volant strach nepatri,ale respekt..roky som nesedela za volantom a to som spravila iba maly "tukes"...

ethel

prečo posledný krát?Veď mi povedal,že možno nedožijem,čo ja viem čo sa zajtra stane:-DD
Hafo zazeral?:-DDDD rozkošný,milujem toto ich zazeranie:-DDDTej mojej som včera uvarila kuracie prsia,chutili jej,tak som dnes kúpila tiež a asi si ich môžem zjesť sama,lebo jej ich potieram po ksichtíku,hryziem do toho a nedá sa prehovoriť...sopla jedna malá 29 kilová:-))

ethel

Shaktul,akože pravdu povediac by sa ti páčil:-DDDale je ženatý a konto má určite väčšie ako my dve dokopy,keďže si tak zarába na úbohej Etelke a iných...:-DDDD A roky okolo 40