Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
aj ja chcem takeho ucitela!!! milujem ho!! boze to je klasik!!!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tak ja by som sa akurat vtedy zacala smiat! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
som nikdy nevedela ze preco sa ta suma nemoze zaplatit naraz!! uz to viem! dakujem Etka DAKUJEM!! :-DDD

ethel

a na záver povedal,to že ste vypísali žiadosť ešte neznamená,že je to závezné,prísť nemusíte....
:-DDDDDDDDDDDDDD teda ja vám poviem,bojím sa!!!

ethel

a na to ako budú prebiehať jazdy povedal:posadím vás za volant na parkovisku a hneď budem vedieť kto na čo má.....

ethel

a vám ostatným tiež prajem pekný večer..nooo ako začať:-DDDD
Cestou do autoškoly som si pár krát cikla od smiechu aj s kamoškou,predstavovali sme si ako jazdíme:-DDD Keď sme tam prišli-prvé,pán nás posadil do lavíc a my sme sa tolko uškŕňali a stále smiali nadšením,až kým nezačal rozprávať....Pár viet uvediem ako príklad a dôvod prečo sme sa dosmiali a zmrzli nám úsmevy na tvárach.
Otázka na učitela:Nemôžme celú sumu zaplatiť naraz?
Odpoveď: Nie,lebo ešte neviete či sa dožijete.
Učitel:To sú tu len dvaja chlapci?No zbohom...
Učitel: Skúšky spravia všetci,ale či budete vedieť šoférovať,ako tak na vás pozerám,tak za to neručím.
Učitel:Opravné skúšky sa môžu robiť každých 25 dní to vám do roka vynde 14 krát,ale takých megadementov som tu ešte nemal...

SHAKTI

ahoj moja :-) dobre ze si sa spytala,som nechcela vypadat blba
:-DDD

no ako bolo? uz vies kde je volant,ako sa odomkyna auticko a aj ta don netlacili?? :-)

SHAKTI

aj tebe krasny vecer a vela takychto krasnych usmievavych dni..
:-)

idem do sprchy-hlasi sa niekto kto ide so mnou?? :-) sa zas netlacte vsetci naraz! :-)