Chcem si umyť ruky

katty19

to je pravda, ja bez vínka, bez všetkého, som dopadla...

etušinka má narodky? a kde je? spííí:)))))
no, etulinka, všetko dobré, krásne a múdre, veľa teplého, niekedy aj chladného, može byť aj veľké, malého nezaškodí...
len aby si sa medzi toľkými prianiami nestratila!!
no, ♣

SHAKTI

a samozrejme chcem tortu a to haluzovske vinko,po ktorom si tu vcera vystrajala :-DDkatuske iba tortu!! cmuk :-) ta je sisi aj bez vinka :-DD

SHAKTI

kazdopadne by to bolo zaujimave:-DD

Takze,dnes konecne :-D ale vsak vobec nevadi ze o dva dni skor a ted druhy krat,ze?? :-DD

Vsetko naj naj naj Ethi k tym tvojim 20 narodeninam!!Nebudem ti priat nic konkretne,prajem ti nech dosiahnes a nech sa ti splni to,co ty sama chces a co si ty sama najviac zelas.Som benevolentna,este aj zelanie ti dam na vyber :-)

katty19

kufre, batohy a batožky, príručné tažky, ruksaky, parta utrhnutých... neviem si predstaviť...
sánky, snehové delá, kurčatá v snehu...
rozlepené oči...

dobré ránko:)
ďakujem šaktuška...

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jaaaaaaaaj dobre ranko :-DD opice..
tak kedy sa ide na tu chatu??:-DDD
aj diviaky z nas zdiveju!:-DDDDDDD

mamci ja ciel mam,len som este nedostala sancu ziskat ho,hej gumipusku radsej katuske :-DD len ta bude potom triafat do vsetkeho co sa jej trosku nebude pozdavat,ako ju poznam,ale som fakt strasne rada,ze je ta opica spat!! :-)a budem to hovorit stale..
silonka asi prepadla banku..a nepomohla jej ani panika ani pančuška,ked sa tak dlho neukazala
:-DD alebo nasleduje velmi zly priklad ladoveho medveda??!!buuuuu
a inčo to zufalstvo a ciel nesuvisi so ziadnymi vztahmi :-DD

mamca

Hoho! Ja som včera a dnes opustila hranice mesta! Mesto bolo potešené... Až vrabce z oblohy ... prejavovali city :)))))