Chcem si umyť ruky

katty19

no tak, no, šaktuška, ty sa obhajovať nemusíš, to by sme sa tu mohli obhajovať všetci:) cugrunt!:) jaaaaj moja, tak ja mám na svojom rováši toľko prečinov, že to by jeden človek tomu neveril, preháňam? kde mám svojich radcov na svoju diagnózu?:)))šakti, podľa mňa, si jedno zlaté dievča s obrovským srdcom (trocha som premýšľala, ako to napísať trocha tvrdšie:)), no a s tým nič nezmôžeš, je to tvoj osud:)
Pokoj v duši!:)

ethel

:-DDD som ťa cítila ty striga malá ja som vedela,že keď zavetríš teplo krbu a to,že sa zohrievAMe s Katuškou,tak si zazávidela a sadla si medzi nás....nôžky nastrč smerom k ohníku...

SHAKTI

chlopne co nespite?? :-) este som nakukla, lebo clovek nikdy nevie ci tato ruska technika pojde aj zajtra, ale uz idem do postele..
pre Katusku- viem, ze si mozno myslis vselico ale ver, ze so mnou problem mat nemusis. Nestalo sa nic cim by som ti ublizila..
Hej problem a trapenie zdruzuje, dokonca aj nasu rodinu..sa na mna pozru a polutuju ma ze aka som vycerpana zo zravotnych problemov a z riesenia problemov. To je take zdruzenie :-DDD
tak vam poviem, aj som rada za maly zablesk citu ale na druhej strane mi je to prd platne..
ale kuťuška je zlata moja, spinka dolu a dva krat si zabafla zo spanku, sa mu snivalo o nejakej peknej psice :-) sice nenakopne ale potesi. A sebalutost je hnus, uz sa v nej nechcem kupat, to len konstatujem vam novinky.
katuska bolo by to krasne, keby sa slzy smutku dali prevratit na pokoj v dusi..
ja si myslim, ze pokoj v dusi budeme mat aj tak iba na onom svete, za zivota mozte zazit take miny zablesky, mimochodom pokoj v dusi je rovnovaha a ta sa neda udrzat, je to ako priliv a odliv oceanu- hladina oceanu nikdy neni pokojna a nemenna nadlho, cize i ten pokoj v dusi je iba na chvilku a potom sa stane cosi co tu hladinu rozkolise, je to ako ked hodite kamenom zabku, rozceri sa pokojna hladina..
Niekedy si treba poplackat, ponadavat.. ja som dnes..nadavala, a skonstatovala ze by bolo vsem lepsie keby som nikdy nebola, zilo by sa im lahsie, vsetky problemi sa deju iba kvoli mne. Nechcem aby ten hore trestal inych za mna. Radsej si to odnesiem vsetko sama a potom zas nadavam, ze na jedneho prilis vela nalozil..chudak, inak musi byt zo mna zmateny :-))vraj nic netrva vacsne ani trapenie nie, hovn. :-)) trva, len sa na chvilku stiahne do uzadia, ale je tu vzdy, nikdy neodide uplne..nepamatam si ze by som bola iba chvilku, malinku chvilku naozaj stastna..tak stastna, ze vase stastie nic ine nenarusa..
Katuska tak vidis zas mam najdlhsie prispevky..co uz so mnou.
Takze tak..Ethi myslis to dobre, ale stale to tak citim, ja neviem mozno by sa to zmenilo kebyze sa vidime, tak ozajstne..neviem. Ked sa v dusi usidli isty pocit, usadi sa a ani za pana nechce vypadnut :-)) hoci ho vyhanate, nevsimate si ho..neviem, nechce sa mi nad nicim rozmyslat, nechce sa mi uz nic riesit..aspon chvilocku. Uz poznam naspamat niektore zakony, cisla sa mi vryli do pamate. Je to akoby vam ludia strasne zavideli novy nos, ktory vam krasne spravil plasticky chirurg, no vidia iba ten novy nos, nevidia napr. to ze ste si ho museli dat spravit lebo ste inu moznost nemali, nevidia ako to hrozne bolelo a stale boli a dlho este bude, ze napr. nemozte si vysniakat sople- niekedy mam fakt svetove prirovnania :-)) nevidia to, nechcu to vidiet, nezaujima ich to. Mstia sa vam za ten novy nos, lebo vam ho zavidia a ked ho nemozu mat oni tak urobia vsetko preto aby vam ho co najviac zneprijemnili..Preco sa clovek musi obhajovat pred uplne cudzimi ludmi za veci, ktore sa ich vobec netykaju, preco ludia ktori maju doma hrniec prazdny drzo nazeraju do vasich hrncov, namiesto toho aby si oni uvarili rovnako chutne jedlo alebo este chutnejsie?? Preco sa vam seru do zivota, seru sa vam do mysle, do rodiny a nedaju vam pokojne a volne dychat ani jeden jediny posraty den???
Nerozumiem tomu...nech si kazdy zije svoj zivot..
Bru
..chyba tu mamca..

katty19

etka? povedz niečo krásne, ty to vieš, len tak od srdca, odhliadni od týchto problémov našej kamarátky a povedz, teším sa:)

ethel

však,aj ja si to myslím...Zohrievam sa a je to fajn!Keby sme sa zohrievali viacerí....ale veď mi sa tu s nimi zase stretneme,lebo vedia,že ich tu čakáme...cítia to!

katty19

čo najrýchlejšie pomôcť... asi tak, že sedíme a čakáme, viac neexistuje, alebo áno? ak nemáme vedomosti, tak nám ostáva len súdržnosť

katty19

zohrievaš sa, etka? a aké je to príjemné.. ja viem, láska je krásna, a môže byť aj priateľská, len keď hreje:)