Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

idem kukčať na superstar..tak sa majkajte zatial...
sa tesim,lebo som si stiahla zvuky tibetskych misiek na cakry.. :-)

katty19

neboj, lilith, ja mám rada aj nudných, zvláštne je iba to, že aj tí nudní sa pri mne zmenia, kapánek, pokiaľ teda majú niečo v hlave, inak ničomu nerozumejú:) tak tak, zaujímavý život
lilithka, ja mám snáď najvačší zmysel pre trpiacich, aj keď sa priznám, že im často nevenujem dostatočnú pozornosť, no a nudní to tiež nemajú v živote ľahké, tak ako tí príliš nenudní, preto ich mám rada, mám rada pohľad človeka, ktorý je vďaka "životu" pozbavený všetkej pretvárky
tak, možno snáď aspoň pre toto sa oplatí ísť aj nižšie

katty19

hej! a ešte mi povedala, že ľudia nemajú radi nudných ľudí! tak mi povedala, moja krásna, dobre som ju vychovala, mám radosť:)

katty19

tak to som veľmi rada, šakti, ďakujem:) mala som teraz telefonát, polhodinový z anglicka, moja drahá Svetlanka, jeeežiško, ale sme si pokecali, obidve depkárky:)))smiešne, ale je to tak, vraj je tam sama a priateľ stále v robote aže nemá s kým ísť von, tak zavolala, tak sme sa jedna druhej vysťažovali, tak že chlapy nie sú žiadna výhra, depky sú stále s chlapmi, či bez chlapov a že je kopec výhod, možem ísť von kde chcem, robiť si čo chcem, po nikom nemusím prať ponožky, mám veci položené ako ja chcem... no tá mi dala, no tak a ona začína univerzitu v anglicku, tak som šťastná, lebo som ju vychovávala a zrejme sa mi nakoniec predsa zadarila:)
tak toto je moja terajšia radosť
ó áno, mám nenormálne veľa energie!!!! ale mi povedala, že som veľmi dobrá, ona to vie, a zrejme je to ten problém, tak začínam byť zlá a hnusná a sebecká!!!

SHAKTI

bola som si zabehat so psom v lese,krasny den...az na to,ze som nepredpokladala ze ten tucny pes bude dnes taky aktivny a bude chciet behat!
pfuj...budem musiet papat menej tych
"cukrikov"! :-DD

SHAKTI

No my sme pripravene!!! :-)
Ti to hovorim Katuska ty si ako sopka,mas v sebe privela emocii,privela energie,musis sa ich naucit zvladat,lebo vybuchnes,je dobre im z casu na cas nechat volny priebeh..vypustit von. Ty si strasne energicka zena a preto ta mame tak radi,ale musis tu energiu zo seba vybijat von-preto ti kvitujem tie brusne tance,alebo nejake bojove umenie,sport...
ale ty toto vsetko vies...
a zabudla som-arogantny humor mam rada..takze to nebolo myslene v zlom,len som si mozno vsimla ako ti je..tak dufam,ze uz je lepsie.
som rada ze zacinas,mozme zacinat milion krat a ver,ze raz sa to podari!
a mam ta rada a som fakt uprimne rada ze si mi spat,lebo si mi chybala!!!!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.