Priprava rano

User_37597

no vidis taky cigani to maju "perfektne" vyriesene.
deti hodia do potoka ci je +20 ci -15 tak raz za tyzden aj to bez mydla. :D
myslim si ze su dolezitejsie veci ako ranne sprchovanie ktore clovek absolvuje kazdy vecer.
si viem predstavit tvoje zhrozenie v ociach keby vidis a citis ako casto sa moj brat umyva :D
12 rokov je kriticky vek :D

JahO_Odka

Bingham, ono je ideálne, keď si dáš len raz denne sprchu (tropické letné dni s teplotami 30+ nerátam). Viac nie je potrebné, len tým svojej pokožke škodíš.
Ty keď sa v spánku spotíš ako ťažná mulica, tak si kľudne dopraj ranné čľapkanie, nikto ti nebráni :D

bingham

Ja netvrdim ze si spindira...ale su tu aj take ktore sa rano sprchuju...a tak by to podla mna malo byt :)

len ma to prekvapilo...lebo prave u zien som to bral ako jasnu vec :)

slnecnica

Kúpelka(umytie zubov, tváre, krém na ksicht, očesanie),oblečenie (nachystám večer, aby som ráno nestepovala pred skriňou) mi trvá tak 20 minút, viem stihat aj za 15. Kávu si dám po ceste do práce a raňajky v práci. Ja si radšej pospím, než by som sa mala 2 hodiny stajlovať:-)

User_37597

ja naozaj neverim vlastnym ociam co tu citam :D
on z nas normalne robi spindiri obecne :D
ok ty ostan pri tvojom umyvani a my pri svojom "neznesitelnom" poteni ako hovoris ;)

Maoam

bingham, ale vies o tom, ze jestvuju ludia, ktori sa sprchuju raz za tyzden, alebo dvakrat za tyzden? :DDD

to by si asi odpadol

bingham

v noci nesportujes ???...ale potis sa(ako kazdy clovek)..a hlavne v lete....no neviem si predstavit ze rano by som sa neosprchoval a pracoval tak cely den...

fakt ma to dost zaskocilo...ale tak kazda nech robi podla seba