Priprava rano

Maoam

tak ja sa rano sprchujem, ale urcite sa nekechlim polhodinu, ale nejakych 5min, sprcha trva rozhodne dlhsie ako sminkovanie u mna :D

ale co si rano neodpustim, su dve kavy, na tie musi byt cas + checknutie mailov

User_37597

jaj takze ti to pride blbe aby sa zena neosprchovala rano.no pekne od teba
ono keby ze smrdim tak sa asi rano osrpchujem nie?
uz tu bolo pisane asi 3 proti preco sa rano nesprchujem/e.a suhlasim s nimi naplno.
ja v noci nesportujem pri spani takze sa budim rovnako svieza ako som bola vecer po osprchovani.

eva123

Teda obdivujem baby, ktorým sa chce každé ráno minimálne hodinu kompletne machliť tvár...to by som musela byť fakt extrémne škaredá, aby som nedokázala ísť von nenamalovaná...

lilliiiiiiii

ked si pripravim veci vecer a ranajky si vezmem so sebou, tak cca 5-10minut:D (toaleta,ranna hygiena:ruky,tvar,zuby ,obleciem sa,make-up,a ide sa,toť vše)

User_37597

06:00 zvoni budik
06:30 som najedena,wc a mam checknutu predpoved.
06:55 je uz zo mna clovek(som namachlena)
07:00 zuby,dodatocna potreba na zachode,p.cung bratovi ze zas sa obliekol ako posledny zobrak a 07:10 mam uz v ruke cigu a idem spokojne na autobus.

dana660xz

mne to trvá s hygienou raňajkami a make-up om 25-30min. ale keď treba dokážem to aj za 15 min. odkedy si chystám veci na oblečenie večer sa moj ranný rituál skrátil aj o 20min. som usetrená ranneho stania pred skrinou, co si dam :) neviem si predstavit, co by som robila rano 2 hodiny!ved to by som stihla hadam aj obed navariť :D