kolko tekutin denne treba vypit pri chudnuti?

adkalc

Ivka, preco sa mlieko nerata za tekutinu? Ja mam mliecko velmi rada, vypijem aj pol litra denne, tak sa to nerata?
Dik.

tinusska

zacala som rano pravidelne 45 min slapat na bicykli vo fitku...takze cely den mi je super, citim sa nabita energiou, unavena som len vtedy, ked som dlhsie na nohach a nemam cas sa zastavit a oddychnut, ale to asi kazdy. triaska ruk nie.. no a medzi tym mi chuti pit... ked nepijem, zacne ma boliet hlava...

brunuska

no chcela som ti to napisat-ked ti nerobi problem vypit tolko tekutin- dokonca stale pocitujes smad...ano moze to byt cukrovka-nebolo by na skodu zajst si na testy k dr. unava? malatnost? tras ruk?

tinusska

a este som si vsimla, ze ako som tak zacala pit, nemam mastnu plet, akne je minimalne a dokonca aj upchate pory mam ciste.

tinusska

ale ked mne chuti pit... mam sedavu pracu, robim na call centre, takze ziadna namaha.. a ked uz tak nic nerobim, len pozeram do pc, dokazem tak vypit 1,5 litra vody naposedenie. alebo vecer mi chuti velmi pit. liter vody padne ani neviem ako, potom nejak cez liter caju a mozem ist spat. ak pijem na lacny zaludok, tak chodim na wc asi 4krat za hodinu, inak ked vypijem asi len tie 2 litre vody, tak ma boli hlava a som malatna...

ivka2

minule som čítala ako blbý američania vymysleli súťaž v rádiu , že kto vypije najviac vody tak mal niečo vyhrať....jedná ženská vypila 6l vody, vyhrala a potom sa nedostavila do práce , keď ju zháňali tak prišli na to že je doma mŕtva lebo sa otrávila vodou....PS: na takúto blbú súťaž už zomrelo viac blbých američanov....blbí lidi taký lidi:)...inak ja mám čo robiť aby som vypila 2l vody....