Nchodim na malu potrebu

Príspevok v téme: Nchodim na malu potrebu
ibed

Ahojte poradte mi pijem velmi vela vody no na malu potrebu nechodim. S menstruaciou to nesuvisi. Mozem byt na nejaky druh potravy alergicka a preto nechodim mocit? Alebo v com to moze byť . Prosim ak mate nejake skusenosti tak poradte. Mozno nejake jedlo alebo caje. Aj ked vsetko som skusala no nic nepomohlo ani kava, uhorky, melon či urologicky caj.

2bodka

problem je, ze ja nemam len nutkanie a nic, ja mam nutkanie a vysledok vzdy stoji za to :) cize rozhodne tam nesedim na prazdno, vzdy sa vycikam, aj ked mnozstvo odhadujem tak na deci asi.. (nemerala som to :D )

veda

Necitala som vsetky tvoje prispevky tak prepac.
Podobny problem som mala aj ja ze ma stale nutkalo ist na malu potrebu a nic som nemocila.Ale ja som mala aj bolesti.Sla som ku gynekolog.mala som zapal.Vybrala som nejake lieky a bolo po probleme.V jednom clanku som citala ze pit voda by sa mala len tak do 17hod.-18hod.a potom uz NIE.

veda

bonaD
Mozno sa voda v tele netrati ALE ZADRZIAVA SA a tym padom sa nevylucuje z tela von.

2bodka
Kava odvodnuje preto chodis po kave na wc.

2bodka

Magy,

ako mam zistit, ci mam maly mechur? :)
Netusim, ale sono brucha mi robili x krat, tak hadam by na nejaku anomaliu upozornili...
Idem si pozriet tu temu :)

Magy

caj je tiez diuretikum. na vecer asi lepsie nejaku ovocnu stavu, alebo cistu vodu. ale mozem ta ubezpecit, nie je mozne, aby si mocenim z tela odvadzala viac vody, ako prijimas. teda aspon nie dlhodobo. to by si okamzite videla na vahe.

najviac vody z tela sa odvadza filtrovanim cez oblicky - teda mocom. pomerne vela aj dychanim a kozou, tam je to aj viac ako pol litra. stolicou je to priemerne len asi 100ml.

nemas nahodou aj prilis maly mechur? nermalna velkost je tak okolo pol litra, ale nie su neobvykle objemy podstatne nizsie.

podobna tema sa tu riesila pred asi dvoma rokmi

www.zdravie.sk

2bodka

rob si srandu.. napriklad vcera vecer (vacsinou mi staci vypit pohar caju po 18tej) liham do postele a uz uz zaspavam a trt, treba mi :) tak idem, samozrejme sa rozoberem a potom zase dalsiu pol hodinu zaspavam.. v noci sa samozrejme budim na to, ze mi treba zas :D pri tom nie som prechladnuta ani nic.. niekedy mam pocit, ze ked nieco vypijem do pol hodiny to aj vycikam, akoby som ani nemala traviaci system ale iba sito :-o

2bodka

no mne ani nie tak na creva.. ja vypijem kavu a potom dve hodiny po nej len chodim cikat :)) cize prijmem cca 2 deci kavy a vycikam liter :)