Nchodim na malu potrebu

Príspevok v téme: Nchodim na malu potrebu
ibed

Ahojte poradte mi pijem velmi vela vody no na malu potrebu nechodim. S menstruaciou to nesuvisi. Mozem byt na nejaky druh potravy alergicka a preto nechodim mocit? Alebo v com to moze byť . Prosim ak mate nejake skusenosti tak poradte. Mozno nejake jedlo alebo caje. Aj ked vsetko som skusala no nic nepomohlo ani kava, uhorky, melon či urologicky caj.

Magy

ovocie a zelenina je zhruba z 90% voda.
tak kava ma u mna podobne ucinky, najme ak dam do nej studene mlieko, tak mi po chvili tak zakruti crevami... zapcha u mna nehrozi :)

2bodka

Magy, v kolene vodu nemam (klop-klop) ale fakt by ma zaujimalo ako je mozne vylucit viac vody ako prijat :))

Aj ked zase, ked pouvazujem, zjem aj dost zeleniny a ovocia denne, tam je tiez dost vysoky obsah vody.. a moje dve kavy denne (instant 2,5 lyzicky na 1 salku, bez mlieka a cukru = to bude asi tiez dobre diuretikum) :))

2bodka

Ja mam opacny problem :) Z tela ide viac von ako dnu, teda vypijem mozno liter denne a vymocim minimalne dva :-o tak neviem, ci sa mi roztapa ladove srdce alebo co :))))))

bonaD

Táto téma nesúvisí so správnou výživou / životosprávou. Myslím si, že je to vymyslený problém. Telo nie je čierna diera aby sa tam voda stratila.

Jefitto

Pojdeš do doktora, on ti dá taký močpohárik a tam sa vyvenčiš... potom dá do toho taky papírek a zisti z toho veľa veci...

Magy

ibed nic v zlom, ale to co pises nedava zmysel. aspon nie tak, ako si to napisala. nie je mozne, aby si vobec nechodila mocit. ta voda sa nedostane z tela komplet, aj keby si sa potila ako slon na pusti.

popis svoje problemy prosim detailnejsie, dolezite su najme veci, co danemu problemu predchadzali, a myslis si, ze maju alebo mozu mat vztah k danemu problemu - uraz, choroba, ake si brala alebo beries lieky, nejaka zmena ziv. stylu, ako dlho to trva a odkedy, dolezite je aj popisat samu seba - vek, vyska/vaha, tvoja bezna fyzicka aktivita atd. Takto z teba musime tahat informacie ako z chlpatej deky, inak tu budeme len tipovat a to nema zmysel.