Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

olej na vlasy

Príspevok v téme: olej na vlasy
MilIENKA

Ahojte, uvažujem o kúpe Horúceho oleja na suché, poškodené vlasy s pšenicou a kokosom Nature Secrets od Oriflame. Zaujíma ma, či naozaj funguje, teda či to nie je obyč. reklamný trik. A ako ho nanášať? na celé vlasy? na končeky/korienky? a stačí používať iba raz, alebo to chce pravidelnosť? vopred dakujem
sk.oriflame.com

megi118

ja si olivovy olej zahrejem v mikrovlnke,a potom ho dám teplý na vlasy.Zabalím do mikroten.sáčka,a mám to asi 4hod.vo vlasoch-vlasy sú potom super.&vyzerajú zdravo.

sommnaj

tie oleje sú podla mna velká somarina .. vobec nefungujú, čistý reklamný trik .. ved hovorí o tom aj tá jeho cena .. 1,1€ .. skôr odporúčam olej od loreal alebo spa therapy od avonu .. tie fungujú ovela lepsie.. ale nič nieje nad panenský olivový olej alebo kokosový ... tie vlasom dodájú všetko čo potrebujú !!

winki

tak si daj len na konceky, ak je pre teba olivovy mastny uplne kludne daj aj kokosy vlastne hocijaky olej na vlasy je dobry. Treba vyskusat co ti sadne najviac.

marika1111

fuha tak ja mam dlhé skoro po pás a dávam tak 2-3 polievkové lyzice. asi mam cudné vlasy :D. inač ja nemám suchevlasy len sa mi štepia končeky

winki

no tak trochu dva centimentre pod plecia a davam si tak deci do mysticky zohriat na chvilu v mikrovlnke a potom napatlam na vlasy od koncekov roztieram hore a zabalim do sacku.

winki

mozno ho davas vela...neviem. Ja mam sampon gliss kur a staci mi jedno umytie...ale konce vlasov len preplachujem aby sa nezmyl vsetok olej...ale aj tak niesu mastne. Tak neviem

marika1111

dik...tak dnes vyskúsam olivový, ale tiež len na končeky nechcem byť mastné kuriatko :D a 2 krát si umývať vlasy ma nebaví...neviem prečo mi ostali vlasy mastné ked ich pouzijem na celú dlzku aj kedd ich samponom umyjem aspon 3 krat..

winki

marika ja pred kazdym umytim :D a nikdy mi neostali vlasy mastne. Ale popripade mozes malinke mnozstvo davat na konceky verec alebo rano. podla potreby

marika1111

ako často opakujete tieto zábaly na vlasy?ja som si dala kokosový olej v pondelok, ale len na končeky lebo raz som si dala olivovy skoro na celé vlasy a zostali mi vlasy uplne mastné. a je o celkom fajn, zda sa mi ze sa mi končeky viac lesknu :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.