Tehotna sestra

Príspevok v téme: Tehotna sestra
Fero M.

Tak samozrejme hned ako sa clovek da trosku do kopy, tak pride nieco lepsie. Sestra pred nedavnom nasim oznamila skvelu novinu, ze je tehotna so svojim priatelom ktory jej uz x krat narohil monokle a zlomil nos. Papiere na sude a otecko nikde. 4 ludia v trojnizbovom byte a este dieta na ceste. Totalne nezodpovedna sestra uz od strednej skoly to tento krat zaklincovala kvalitne.
Dneska mi nasi oznamili ze ked sa male narodi budem soat v obyvacke na gauci.. Samozrejme sme sa pohadali a nasim som vytmavil ze ju budu zivit do konca zivota atd.. Hadka. .... Mam toho akurat tak dost...
Totalne zmeny v mojom zivote za posledne roky... V lete odchadzam do podnajmu a som zvedavi ako vsetko pojde dalej..

Chaoem napatie nasich ale mna sa nikto neopytal ze ako to ja vidim a to budem krstny otec a bez toho aby sa ma niekto na nieco vobec opytal....

Fero M.

No to už jej prajem všetko dobre :DDD

Ja si budem hovieť a variť si a poviem pravdu, že sa aj dosť teším hehe :D a to ešte nemôžem zabudnuť na akvárium :D

Lulu2011

Fero - zalezi ake dieta bude mat, niektore fakt dobre spia ;) ale skor je tendencia na to kojenie kazde 3 hodiny, ale vacsinou zeny v pohode maju dobre deti a perfekcionistky "zle" :)))tak to vychadza, takze bude mat dobre dieta mozno :D

Fero M.

Oco jej tu vysvetluje, že bude kojiť každe 3 hodiny tak ju ten spánok prejde :DD

tearz je doma napäťie, ale tak to len kôli mame, ona je dosť podráždený typ :D Teda nálada podľa toho ako sa vyspí.. Dneska mi tu už plakala, vraj ako sa snou rozprávam, a to som len argumentoval a hovoril pravdu...
NO tak musím to nejak ešte tak zahrať, že idem preč lebo chcem, nie preto že musim, lebo si ich nechcem rozádať dočista

Maoam

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nemam co dodat :DDD
Fero, pakuj kufre cim skor, akonahle budes mat najom a padaaaaaj odtial, moze ti byt uz len lepsie

Fero M.

Hlupa nie je, len je totálne naivná...

Teraz mi tu oco vysvetľuje možné riešenia :D
vraj nový gauč v obývačke :)) A segra zabila, vraj prečo by som z izby mal isť preč, že ono to bude spať v kuse,, ach ... :DDD

Maoam

Lulu, aaaa tak to je, dakujem za vysvetlenie :D.

Fero: no supeeer, ona je menej inteligentna alebo takej povahy? Tak vies, tym ze sa vzdy postaraju rodicia, ona sa asi zatial velmi zamyslat nemusi...ach jo :-/.

Lulu2011

Maoam - kedze Fero nevie, ja ti napisem :) bude dostavat rodicovsky prispevok po narodeni dietata a pridavok na dieta, matersky prispevok dostavaju len zeny, ktore pracoali pred otehotnenim

Fero M.

VIeš že ani neviem? Ona sa nič nesterá, čo jej treba vybaviť, aleboo čo robiť aby dostala viac penazí atd.. prežíva :d Le háro

POTOM mrkni aj na druhu temu- teda Príliš dobrý a...

Maoam

Fero, tak to je tym padom uzavrete, ok, takze v lete bude doma babo, ok a bude mat aspon matersku alebo rodicovsky prispevok? Co ocko dietata, ten zrejme platit ani sa starat nebude. Len sa ty pekne prestahuj do podnajmu, lebo budes robit opatrovatela, samozrejme popri svojej praci na plny uväzok a v noci sa nevyspis ani hodku.