Tehotna sestra

Príspevok v téme: Tehotna sestra
Fero M.

Tak samozrejme hned ako sa clovek da trosku do kopy, tak pride nieco lepsie. Sestra pred nedavnom nasim oznamila skvelu novinu, ze je tehotna so svojim priatelom ktory jej uz x krat narohil monokle a zlomil nos. Papiere na sude a otecko nikde. 4 ludia v trojnizbovom byte a este dieta na ceste. Totalne nezodpovedna sestra uz od strednej skoly to tento krat zaklincovala kvalitne.
Dneska mi nasi oznamili ze ked sa male narodi budem soat v obyvacke na gauci.. Samozrejme sme sa pohadali a nasim som vytmavil ze ju budu zivit do konca zivota atd.. Hadka. .... Mam toho akurat tak dost...
Totalne zmeny v mojom zivote za posledne roky... V lete odchadzam do podnajmu a som zvedavi ako vsetko pojde dalej..

Chaoem napatie nasich ale mna sa nikto neopytal ze ako to ja vidim a to budem krstny otec a bez toho aby sa ma niekto na nieco vobec opytal....

jajaja295.

fero a co tak nejaku napustit a hned si ju nastahovat k vam domov a segru vytlacit do obyvacky :D, budete mat detsku izbu pre teba :D a babu s deckom

Fero M.

Ako ja sa nesťažujem ist z domu :D ved ja sa tešíM :))

len ma zabilo to ako ma vypratali bez otázky na gauč :DD
Keby sa ma spýtali, či a čo a ako, alebo či to chcem nejak ináč riešiť alebo proste debata o tom a nie šup gauč :DD

Maoam

Fero, moment, kde pisem, ze si parazit? kluuud, ok? pisem len to, ze mas dost rokov na to, aby si vypadol z domu, co je na tom zle? Skor porieste sestru, nech si nedokafre zivot este viac, ako sa uz stalo.

Fero M.

15 minut tu pišem a nakoniec to neuložilo

Skrátim to - ô a AJA asi tak :DD

ja som našim zaplatil do predu, boli mimo SR a dobre zarábali tak nehcceli od nás peniaze.
A ja by som o paru mesiacov odišiel aj tak, len mne to bolo teraz výhodnejšie ostať ešte doma kôli penizom.
Ešte tu parazita so mna spravia :DD odpadnem

robim - stáram sa - pomáham - a ešte ostanem starý cap čo sa priživuje :DD