Herpes na perách

NikkiS

Tento problem poznam, sama som si tym presla. Herpes zmizol a znovu sa vratil, bolo to samozrejme oslabenou imunitou. Kupila som si teda wobenzym, pocula som uz aj predtym o nom a uzivala ho dlhodobo. Teraz mam od herpesov pokoj.

Sisi q

Ja aspoň dvakrát do roka mám herpes. Stále mi z toho napuchla pera. Asi pred rokom som prvý krát vyskúšala potierať si to cesnakom už pri svrbení celý deň a herpes sami ani nevytvoril.. + som zvykla cesnak aj jesť.. Aj keď nie vždy sa mi podarí naniesť cesnak už pri svrbení, urýchľuje hojenie pľuzgierika.. Takže ja osobne určite odporúčam cesnak-prírodny liek.. Mne zatial žiadna mastička nepomohlo a to som ich už vyskúšala veľa

nikina22

Ahojte. Nikdy som nemala herpes a teraz /asi/ sa mi objavil....neviem celkom ci je to herpes...neboli to ani nesvrbi ale na perach sa mi zacina vyhadzovat taky flak a mam pocit ze je to čím dalej tym viac viditeľné. Je mozne ze som sa len uhryzla....neviem...

Ako zistiť ci je to h? A co mi chce telo povedat kedze som ho predtym nikdy nemala? Chyba mi nejaky vitamin?
Dakujem za rady

melokri

Mne veľmi pomáha zovirax duo - -odkaz odstránený- , hneď ako začína mravčenie,tak si to natriem a funguje. Je drahší,to áno ale ja nedám dopustiť.

Silva P.

Na herpes určite v prvom rade posilniť imunitu a popremýšľač, či nie si v strese, čo ťa rozčuluje, alebo niekedy stačí, že chýba dostatok spánku. Ale určite prelepovať, aby sa nešíril ďalej a na druhých. Náplasti Cosmos mám osvedčené. Dobre držia a urýchľujú hojenie. Popozeraj v hypáčoch alebo sa popýtaj v lekárni, určite budú mať min. niečo podobné.

Agnes998

Annie19: zacni chodit imunologicke a nech ti predpise Isoprinosine, najlepsie na dlhsie obdobie, zvysuje to imunitu a odolonost proti virusom

Annie19

Ahojte dievcata ja mam herpes posledne dva roky velmi casto bola som u lekarky a ta mi poradila B-komplex a nejaku masticku mam to brutalne velke na hornej polovici pere a je to velmi opuchnute ako keby mi niekto dal na hubu ani jest nemozem a kazdy na mna zazera ako na obludu poradte nieco rychle a spolahlive co fakt pomaha dakujem pekne za rady :)