Priprava rano - muzi.

lost

ale je to sranda ako clovek investuje kazdy den x az xy resp AŽ xyz minut do niecoho rutinneho, co mu sice prida na krase, ale ukradne zo zivota xy minut krat 365 dni v roku :)

Dzana FX

Moja príprava - umyť sa, umyť vlasy, maľovať, česať, fúkať vlasy, žehliť vlasy, obliecť, vyvenčiť psa, urobiť desiatu spolu asi hodina :-D

lost

ojka.

ja sa mam pochvalit kolko? :D

haha, no ja to mam VARIABILNE

niekedy menej ako 1 minuta (vstanem, obleciem sa, schmatnem psa a ideme kamkolvek nas to taha, zvysok spravim neskor)

a niekedy aj viac ako 4 hodiny (rozumej 2 hodiny po prebudeni vstanem, no a toto ma za dan to, ze musim urychlene schmatnut psa a vyvencit (ani oci si nestiham umyt), ked sa vratim tak klasika kupelna 30-60 minut, kuchyna 30-60 minut, no a jasne, popriptom ZDRAVIE.sk :P )

cize prave preto sa pytam, ako je to u NORMALNYCH :)))

ivanečenka

tak my vstávame o šiestej, priateľ ide na pol hodinu do kúpeľne a ja medzitým pripravujem raňajky, desiate, kávu. O 7.30 idem do kúpeľne ja. 7.40 odchádzame z domu:) niekedy 7.45:)

ojka.

david, to sa nehovorí, ja som žena :DDD ale tak dajme tomu, že mi to trvá minimálne o pol až 3/4 hodiny menej ako spolubývajúcim (((-: lebo sa špeci nevyčiesam a vobec nemaľujem, to si tiež radšej pospím.... čiže pár minút sprcha, obliekanie, ranajky, zuby, a šup do práce...
ale snažím sa i raňajkovať, alebo celý deň som budď v práci alebo v škole potom, a nie vždy je čas skočiť do bufetu (;

david23

ojka ja nemám chuť raňajkovať hneď, keď sa ráno zobudím, takže si kúpim jedlo až cestou alebo v bufete:-) ...a k tým zubom, tiež tam toho nie je moc na umývanie, keď ich mám predčistené z večera a ráno doma neraňajkujem a Orbitka to istí;-) radšej si pospím. a tebe to ráno koľko trvá?:-)

ojka.

david, ty kokšo, ty si jak stroj :D ale 2 minut na zuby mi aj tak príjde málo (-:O
ale tak pokiaľ to máš tak super vyrátané, tak hlavne, že to tebe vyhovuje (((-:
lost, no ale však i ty sa pochváľ, koľko to tebe trvá (:
oneee, chlapi, a vy neraňajkujete?

david23

hej ojka:-) 2 minúty zuby v sprche, 2 minúty osprchovanie(veľkú sprchu dávam večer po cvičení), 20 sekúnd deodorand, 1,5 minúty obliekanie, 10 sekúnd voňavkovanie a 4 minúty venčenie(ráno len cikáme, na dlhšiu prechádzku sa chodí poobede a kaká až večer, už to mám tak vypočítané, kedy dať granule:-D)