Slepe crevo?

Príspevok v téme: Slepe crevo?
Matias

Prosim mozte mi poradit minulu stredu mi rano bolo zle nevracal som vsak ani hnacka nic mal som teplotu....poobede mi bolo uz fajn....potom mi do pondelka bolo dobre mal som vetry a sem tam som sa citit nafuknuty...v pondelok mi vsak rano bolo zle sa mi krutila hlava..vykonal som vsak velku potrebu a bolo mi lepsie....potom uz cely den nic....vcera od poobedia ma bolel podbrusok alebo mocovy mechur a semeniky...casto som hodil cikat (vrat to mozu byt sypmtomy slepeho creva ked sa nachadza v malej panve)....v noci som sa prebral nato ako mi bolo zle nic ma vsak nebolo potom to preslo....troska ma boli v pravom podbrusku ale ziadna velka bolest...aj ked si tam stlacim ma to neboli...skusal som aj skocit zo stolicky a nic..neni mi inak vobec zle aj pri chodzi mam chut do jedla...nevraciam..dakujem za kazdu radu

matias

ked mi bolo minulu stredu zle mamina mala crevnu chripku myslel som ze od jej som to dostal tak som bral HYLAK a paralen....teraz posledne dni som si daval NOSPU....lebo ma bolieval v minulosti zlcnik...inak som uraz ani nic take nemal...vcera rano som sa zobul pri otvorenom okne...tak som myslel zapal mechura....ked som vela chodil cikat...

Magy

Popis prosim detailnejsie co tomu predchadzalo, ked sa to zacalo - mal si uraz, beries lieky alebo si bral, prechladnutie, nejaka zmena ziv. stylu, nieco neobvykle si zjedol, nadmerne vypatie/stres, bol si niekde na kupalisku/plavarni, termalnom kupalisku a pod.