Hladaju sa spolubojovnici na chudnutie, uz len zvolit spravnu dietu

Monix

no kazdopadne je nezdrave rychlo chudnut.. ale hod sem aspon tu dietu nech sa na nu kuknem :) celkom ma zaujima aka je tam strava :)

mimss

ahojte baby..ja tiez potrebujem schudnut a hladala som vela diet..a neviem ci by som to vydrzala vsetko..ale nasla osm par takych kratsich..jednu jednodnovu,ktora vas precisti..je tam ubytok 1,5 kg za ten den...a potom som si nasla taku stvordnovu..da sa to v pohode vydrzat si myslim :)..baby co tam pisali, tak mali ubytok aj 3,5 kila za tie styri dni...tak idem to takto skusit, najskor tu jednodnovu a nadviazem tie styri dni..takto by som to zopakovala asi trikrat..aj ked sa neodporuca to opakovat..ale tak ktora dieta je dobra dlhodoba vsakze? :)

Nikuska373

no kedysi siom mala 86.. a 170.. po schudnutí som mala.. 63..:) a teraz mam 67:((( a chclea by som 60 aa ryžová ješ dva týždne iba čistú ryžu na raňajky obed aj večeru.. potom som postupne do tej ryže pridávala zeleninu a šampiony teda veci ktoré mam rada..:) a pomedz to som pila iba cistu vodu alebo caje.. nesladene:)
ale aj ovocie raz az cas a zeleninu...:)

Lucia9999999

ok Nikuska373 :D len sa opýtam koľko vážiš a akú máš výšku? a koľko chceš schudnúť? a ešte pre zaujímavosť aká to je ryžová dieta? :D :D

Nikuska373

:) ako pozerám je tu veľa druhou diet.. a veĺa som už skúšala:) a nič z toho mi neppomohlo.. až keď som raz kdesi čítala o ryžovaj diete.. a vďaka tej som schudla.. 20kg...:) ale teraz.. som začala priberať zase..:) a to preto..že zase som to preháňala z nezdravími vecami:)D ja sa pridam ana spoločne chudnutie:)))

Lucia9999999

Super tak sa moc teším. Tak teda ja začínam na váhe 66,3 kg (som sa v posilňovni odvážila). Tak teda za týždeň si sem môžme dať výsledok :D :D len sa bojím stále toho sladkého ... ale tak od včera odolávam :D tak dúfam, že to vydržím. Som počula, že prvý týždeň je najťažší. A ty si na tom ako zo sladkým?

Monix

5krat za den male porcie to by slo len ci to budem stihat :) super 4x do tyznda fitko to vyzera narocne :)) ale neneham sa zahanbit :DD a pojdem aj ja od pondelka do piatku :)
po tyzdni chcem pocut potom vysledky :)))

Lucia9999999

ema25 super aspoň nás bude viac a môžeme sa navzájom podporovať. A aká je tvoja výška a váha keď sa môžem opýtať? :D :D :D :D

Lucia9999999

Ahoj Monix,ja by som navrhovala stravu 5 krat za deň v malých porciách. Ja osobne nie som moc na diéty (ešte som žiadnu neskúšala, ale zopár mojich kamarátok áno a stále to je o tom nemôžem toto a tamto). Akurát moja slabosť je sladko to zjem na "tony". Takže to by som chcela vylúčiť. A čo sa týka vyprážaného, mastných jedál, sáčkových jedál - tak tam problém nemám to nemôžem ani cítiť od vtedy čo som na internáte. A čo sa týka cvičenia tak sa od marca (od zajtra chystám chodiť 4x do za týždeň do fitka plus jeden deň volejbal. To je celá moja predstava :D a čo sa týka pitia tak pijem len čistú vodu (sladké mi nechutia a z bublinkových ma nafukuje)a zelený čaj ale len bio :D