POMOOOC odisiel mi notebook??? :(

Príspevok v téme: POMOOOC odisiel mi notebook??? :(
micaella1

Dnes som isla normalne na FB, otvaram jednu fotku kamaratky co bola na svadbe a zrazu vyskocilo modre okienko ako pri programovani a napisalo nieco ako akcie musia byt ukoncene, aby sa zabranilo poskodeniu pocitaca!! Dala som ESC, pocitac stmavol a koniec, nic neslo, len ventilator, vypla som ho, po chvilke zapla a stale to iste a takto to je cely den, same to uz asi nenaskoci, co mam robit, ani neviem, co sa mu stalo :((( poradte prosim lebo ma nasi zabiju ked sa to dozvedia

Technik IT

Aky NB - znacka, model? Ako dlho ho mas?
Odfot sem tu LED (svetielko) co ti svieti. Pripadne ak je nejaky vypis na monitore po starte, tak odfot - mal by nabehnut aspon zakladny startovaci soft NB - bez Windows.

Lion78545

Modra obrazovka - BSOD ? Su na nej aj nejake pismena ? Ak ano tak BSOD - preinstalovat windows, ak je modra bez pismen tak moze byt v haji GPU cip alebo samotny display.... Servis,,, ale viem to opravit :)

Lukas luky

Zapne notebook a asi po piatich minútach mi vyskočí modrá obrazovka a vždycky po každom zapnutí mi to robí.

Magy

micaella1 - mozes skusit spravit tzv. reset natvrdo. vyber bateriu, odpoj VSETKO z notebooku a stlac tlacitko na zapinanie notebooku na asi 20 sekund. teda stlac a drz ho stlacene tak dlho.
potom zaloz len bateriu a skus zapnut. zmenilo sa nieco?

AdamKrt

Drz asi 10 sekund tlacitko vypnut a pockaj, kym sa vypne cely notebook. Potom odpoj napajaci adapter, vyber bateriu z notebooka a potom ZAPNI na prazdno notebook. Nic sa nestane, maximalne preblikne a dojde k vybitiu kondenzatorov. Mozes to teraz zapinat povedzme takto 5x na prazdno. Potom pockaj este nejaku minutku a daj naspat baterku, zapoj adapter. Nez zapojis adapter, prekontroluj ho, ci su v nom dobre zastrcene kable a dobre ich pozatlacaj.

Baterka bola v poriadku, alebo uz notebook nevydrzal chod na baterku ani chvilku a musel mat zapnuty aj adapter ? Mimochodom, adapter svieti ?