Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nic ma nebavi...ale preco?

Peter525

Vsetci okolo si myslia, ze som super. Viem vsetko opravit , zarobit peniaze. Ale ma nic z toho nemotivuje. Stale som smutný... Aj ked viem robit zabavu, ale nie som spokojný zo sebou. Pomáham druhým , ale na konci dna som nespokojný.

Peter96

Prečítaj si motivačnú literatúru. Napr. túto: www.martinus.sk Kdo hľadá duševnú pohodu, nájde ju, pretože všetko je možné tomu, kdo verí. :) :)

Dà-ka

Rada by som začala s niečim veľkím chcem citát knihu chcem písať denník chcem stavať skoro a chodiť behať ale aj keď sa ráno zobudil o 11:00 stále som unavená v noci sa prebúdzam a ráno ma stále bolia ruky a plecia nechce sa mi ani skákať na trampolíne,športovať hrať sa na prelieskach :(

Dà-ka

Rada by som začala s niečim veľkím chcem citát knihu chcem písať denník chcem stavať skoro a chodiť behať ale aj keď sa ráno zobudil o 11:00 stále som unavená v noci sa prebúdzam a ráno ma stále bolia ruky a plecia nechce sa mi ani skákať na trampolíne,športovať hrať sa na prelieskach :(

sandoz

Klasicky syndrom vyhorenia,zrejme ti chyba motivacia,mozny suvis s melancholickou naladou ovplyvnenou pocasim,ci depresivnou naladou.Ak sa to casom neupravi,navsitv psychologa.

Viktorien

môžem ti odporúčiť film Skrytá identita dnes som to pozeral a ten film je úplne mrte bombový, už dlho som nevidel taký dobrý film..btw získal 7 oscarov :D

J111

Mna prestalo bavit pozeranie televizie, vobec tomu nerozumiem, dokonca ma to aj trapi. Tak by som si nieco pozrel, ale nemam na to ziadnu silu. Za to pri pocitaci vydrzim aj cely den. Divne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.