Nic ma nebavi...ale preco?

J111

Mna prestalo bavit pozeranie televizie, vobec tomu nerozumiem, dokonca ma to aj trapi. Tak by som si nieco pozrel, ale nemam na to ziadnu silu. Za to pri pocitaci vydrzim aj cely den. Divne.

Brenda

aj ja som obcas rada ked som doma sama alebo tak to je myslim ze kazdy...ved oddychut si od ludi povinnosti a podobne je treba...ale ja som v poslednej dobe stale sama doma.priatela mam z ciech a ja byvam na slovensku tak je to dost tazke...
strasne sme si na seba zvykli a teraz ked niesme spolu tak je to katastrofa.a ano hladam si robotu ale niekede v cechach aj koli priatelovi ale aj koli tomu ze sa chcem uz osamostatnit viem neni to lahke ale chcem to skusit...len zevraj je to tazke najst si pracu :( a doma ma to uz nebavi..

andybs29

AHOJTE, tiez mam dlhodobo problém, ze chcem byt sama.. tyzden som nafukana, lenivá alebo 4 dni a potom ma dva dni baví zivot a dva dni zase nic nebaví.. studujem vš, pracu mam tiez na HPP, byvam s priatelom takmer rok ale nemam byt, mam dlhy a plat nie je vysoky, to ma stve, ze nikam nemôzem ani cestovat, lebo to je drahé atd, stále len takéto myslienky.. mam 27r. a uz ma vela vecí nejak nebaví a nemotivuje, aj ked sa o to snazim tak to odíde preč.. nezaujímam sa o to potom uz. Co to je?? Mam diagnozu na cely zivot, aj to ma ubíja, tak asi preto som taka bez nejakej extra chuti do zivota?? Je niekto taký podobný ako ja?? A samota mi robí dobre, radda som sama ak priatel nie je doma.

martina0222

ale veď to je jasnéé že to máš z toho že dlho nemáš prácu. Takto sa nedá žiť, ja keď som nepracovala mesiac, všetko upadalo, strašne som zlenivela a už ma ani nič nebavilo... Hladaj si prácu, keď sa nedarí, urob si nejaký kurz, alebo sa nauč jazyk, alebo choď do zahraničia, tam pracuj...

anonym488

No ja mám taký istý problém a ako napísal tu už niekto je to dosť pravdepodobné že je to chýbajúca láska alebo nevhodný priatelia,samota.Proste strata zmyslu života,znova sa naštartovať je tažké

ESMERA/ATIDE

A tiež som tak rada kreslila, písala, hrala na kalvír napr, a čítala...a teraz ma nič z toho nebaví, najradšej by som prespala aj celý deň :D Treba sa vzchopiť, kde si hľadáš prácu alebo čo si vyštudovala?

ESMERA/ATIDE

No ahoj, presne môj prípad - nič ma už nebaví a všetko ma nudí, asi tiež tým, že som dlho ebz práce, vitaj v klube :D neviem, čo ti poradím, ja som už niekedy v koncoch, ani telka, ani PC, ani knihy, a tie som tak milovala....