Vzťah na diaľku

OLA335

Ahojte chcem sa velmi pekne podakovať tym čo mi pomohli a pozdraviť tych čo sa na tom smeju a myslia si že ak neodpisem tak je to vymyslene....:D

naty207

fúúha... vzťahy cez internet... najzákernejší vzťah aký môže existovať... podľa niekoho to je celkom v pohode.. iní s tým nesúhlasia.. ale po tom, čo som si tým prešla ja ja, a keď toho chalana ešte stále ľúbim, viem, že takéto vzťahy sú hrozné, teda pokiaľ osobu ani nestretnene, iba s ňou píšete, či voláte.. v mojom prípade veľmi depresívne obdobie.. ale nie u každého to môže byť rovnako... ale určite by som sa takýmto vzťahom vyhýbala, pokiaľ by som mohla..

jajaja295.

dalsia vymyslena tema a dievca, pod tvojim nickom je ip adresa, cize ten dalsi nick
BkAmila si si nemusela vytvorit :D

BkAmila

Trapas keď si myslíte že je na tom niečo vtipné... mne je skôr smiešno z vás že sa tomuto smejete :DD Nechápem, čo je na tom vtipné.... A OLA335, ja si myslím že by si mu mala navrhnúť, aby prišiel na Slovensko... Je to lepšie aj preto, lebo niektorí afričania majú fakt zvláštne návyky, ešte by ťa predal za ťavu :P .. kedže tam má ťava väčšiu cenu ako žena (aspoň čo viem ja) ......

opica

len aby to nebolo tak, ze chlapec z nigerie alebo odkial sa chce dostat do EU:) takych je vela

vies, realny zivot je uplne iny, ako hrat sa na chrumkaveho cez net...

ja som zacinala vztah na dialku, ktory vsak nebol cez net, a bol s obcanom EU, a zijeme spolu uz dost rokov...ale pokial ma clovek po 20ke, tak taketo vztahy musia fungovat na inom principe, vzdy s amusi jeden prestahovat...

Baja32

Ahoj Ola . Poviem ti moju skúsenosť , aj keď o nej vždy vedel len on a ja . Aj tak to tu je anonymné .
Presne rok a dva mesiace som mala vzťah podobný tvojmu. Tiež sme si písali , posielali fotky , telefonovali cez internet ... Bolo to krásne , veľmi som ho ľúbila ( a stále to tak je :( ) . Raz sme sa rozišli , no po dvoch mesiacoch sme sa k sebe vrátili ...Vtedy som bola asi najšťastnejšie dievča pod slnkom , pretože počas času bez neho , som mala problém sa čo i len usmiať ...
Chcel prísť , chcel všetko nechať a len ma milovať ... možno si povieš,že som bola hlúpa , no nedovolila som mu to . Bála som sa reakcie rodičov, bol starší a vždy sníval ,že s ním odídem .Býval v New Yorku . Bolo tam však viacero hlúpich problémov ...
Presne 6.2 sme sa rozišli ... Povedal mi ,že ma miluje a že vie,že ja ho milujem tiež . ale ,že chce aby som bola šťastná a milovaná ,tak ako si to zaslúžim.. .. Vedel , že som často plakala , cítila sa osamelá , keď tu nebol ...príliš to bolelo .. Prerušil všetok kontakt ... Príšerne mi chvílami chýba , stále ho ľúbim ..občas sa len tak stratím v myšlienkach a som s ním, no potom to bloknem a snažím sa ísť ďalej ... ale cítim sa volnejšia ... Vzťah na diaľku je krásny , no postupne ti trhá srdce a ty sa začínaš strácať .... čim dlhšie si v tom vzťahy , tým viac to bolí ... Aspoň u mňa to tak bolo ..
Dúfam,že raz budem opať ok , najviac ma trápi , že neviem či je on v pohode, pretože vždy mi záležlo len na tom ,aby on bol šťastný ,nie ja ...

Toto bol však môj vzťah ... Ty to máš možno inak , možno sa naozaj môžete stretnúť a byť spolu šťastný .. poznám aj také páry ... Ujasni si však , či si schopná na neho čakať , pretože pochybnosti sú v takomto vzťahu to najbolestivejšie..

Prajem Ti veľa šťastia , snáď budete aspoň vy spolu šťastný ....

dievca555

..ola335, ja som si pisala s jednym africanom 5 rokov, teda stale si piseme, ale nasi by to neprezili, tak to pomalicky nechavam tak... hoci ma srdce boli:)) nevsimaj si ludi, co ti vravia, ze je to smiesne...je to severna afrika tipujem?? :) lebo tam by som teraz nesla duplom...a ak nema za sebou vojensku sluzbu, tiez nemoze prist, ledaze na vymenny studijny pobyt... teda ak je z tam tych koncin..