svetly makeup

dreamy

Tiež som bledá a používam Bourjois Healthy Mix - odtieň č. 51 - Light Vanilla. Len neviem či sa dá tento odtieň na Slovensku zohnať, vraj ho tu majú až od č. 52.

xyzz

max factor miracle touch je dosť svetlý, bol svetlý aj na mňa a to je už čo povedať :) inak kryje veľmi dobre ale bohužiaľ mi nevydržal pol dňa v škole

jaaa83

tinuska max factor lasting performance ma celkom svetly odtien 100 alebo 101,mam ich doma,no nepouzivam,ak chces predam za dobru cenu.normalne stoji okolo 16 eur.

Majjjka

ak nepotrebuješ zakamuflovať nejaké závažné nedostatky pleti, ako silné akné, odporučila by som ti BB krém. Je ľahučký,rýchlo sa nanáša, neupcháva póry, ale krásne rozžiari a zjednotí pleť. Nie je lacný, ale vydrží ti dlho, pretože stačí naniesť iba malé množstvo.

jankaasasa

Podla mna svetlejsia farba uz neexistuje :D ja som pouzivala makeupy loreal ale tiez mali vsetky tmave odtiene .tak som nasla tento asi 3x lacnesi :D

Tinuska111

dík za radu. bola som naň pozrieť, ale stále je mi tmavý:) a zháňam skôr niečo kvalitnejšie:) to som zabudla napísať:)

jankaaaaaaaaa

catrice photo finish. tiez som zhanala presne to co popisujes a tento je super. konecne odtien ktory mi uplne sedi, ten najsvetlejsi