Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie - oblasť bikín

Príspevok v téme: Holenie - oblasť bikín
Baja32

Ahojte , chcela som sa spýtať či nepoznáte nejaké tipy na holenie v oblasti bikín . Vždy,keď sa tam oholím , tak sa mi tam vytvoria maličké vyrážky ,čo je dosť nepríjemné . Už som sa predtým o tom informovala a poradili mi používať mužskú penu na holenie ( vraj to je jemnejšie ), detský púder i dezinfikovať si to liehom . Opať to je však o ničom a kedže rada plávam a vidieť to z plaviek , cítim sa dosť nepríjemne . Ďakujem za každú radu :-)

Evisko316

Ahojte, chcela by som poprosit o radu. Neviem sa totizto dokonale oholit v oblasti bikin, vzdy tie chlpky citit. Ak sa holim v smere rastu chlpkov, tak ich citit velmi a ak proti smeru, necitit ich, ale velmi zarastaju a robia sa mi vyrazky..nielen cervene, ale aj take tie s bielou hlavickou, ktore sa daju vytlacit. Na nieco ako vosk a pod. veci sa neviem odhodlat.. Dakujem za kazdu reakciu a radu :-)

sivulienka

ja ked sa holim aj nohy abo co tak stale musim mat ostru ziletku ak nieje ostra tak potom je to zle a pouzivam balea penu potom prejdem s alpou samozrejme nie v tych najcitlivejsich miestach a potom natriem sudocream alebo zinkovu mast a ak mas problem tak skus holit v raste chlpkov nie proti rastu...nebude to uplne hladky efekt ale lepsie ako zarastene chlpky

eco123

Zdravim, ta stranka nefugnuje a ani neodpovedaju. Odkial si to ludia zhanate ten pripravok alebo jemu podobny. Dik za odpoved

nemusimmat

ahojte baby, po oholeni si miesto natrite pletovou vodou, nejlepsie uhorkovou ci hroznovou (nic s obsahom alkoholu, mozte pouzit napr. hroznovy garnier) pory sa pekne stiahnu a nedostane sa tam infekcia vdaka ktorej su vyrazky :) nasledne sa natrite co najmenej parfumovanym kremom, ja pouzivam Excipial z lekarne (cca 4-5 eur). Po holeni pobehujem hola, kym sa da, alebo volne obblecenie nedavajte si spodne praddlo, najlepsie holit sa vecer. To s pletovou vodou a kremom kludne opakujte aj po hodine ci na dalsi den, alebo ked citite ze sa vyrazky tvoria

rolka

ja mam taky problem tiez. Ziletkou sa v intimnych partiach holit nechcem, pretoze na druhy den mi zacnu rast noev chlpky a zarastat. A ked to vytrham pinzetou je to lepsie, ale zase ked chlpky zacnu rast zarastavaju, vyzera to hrozne skaredo..co mam robit?

kvietoček

pre livka 555
prosím ťa, a nakoľlko ti vydržala tá jedna nádobka,keďže je to 150g...jedna žena to ponúka...ale 100g a asi o 15eur drahšie..tak neviem

livka555

Presne ako radi alenka_maxova,aj ja pouzivam depilator.Avsak mne sa po nom vobec vyrazky ani nic netvori, prvy aj druhy krat to strane bolelo,depilovala som skoro cely den uplne po kuskoch ale teraz to uz ani tak necitim,som si zvykla.Ja som mala uplne ten isty problem,nemohla som sa holit ziletkov koly vyrazkam,a este mi aj zarastali chlpky a strasne to svrbelo,nic mi nepomalalo ani pudre,liehy...ani najdrahsie znackove ziletky ani tie jednorazove.

A ohladom NEFRETETE,ja som to pouzivala a sukusala som si to doobjednat ale nic z toho-nikde som to uz nenasla,co je skoda ebo to je vinikajuca vec na depilaciu.

kvietoček

Ahojte, prosím Vás ,viete niekto o stránke nefretete? jedná sa o to, ze neviem či funguje, jedná sa o orientálnu depiláciu..objednala som si krém a neozvali sa mi, len mi vyskočil nejaký eror akoby stránka nefungovala...neviete kde inde by sa dala zohnať tá zmes na orientálnu depiláciu? Díky ;)

skauka

ahoj, ak ti mozem poradit, tak pouzivaj v prvom rade DOBRU ZILETKU. podla mojej skusenosti stoja tie jednorazove za velke h...ja mam uz roky ziletku, do ktorej si dokupovavam holiace nadstavce.
a aby sa ti vyrazky neobjavovali musis HOLIT PRAVIDELNE, znie to cudne, ale ta pokozka si akosi zvykne. A za zmienku stoji at to, ze ked ides holit tak by mali byt chlpky aspon trocha citit (nie vidiet) pretoze ked prejdes ziletkou po malilinko rasiacich, tak to ma opacny ucinok..
pena na holenie je len doplnok, s vysledkom nema spolocne nic. po kazdom holeni si to ocisti pletovou vodu a nakremuj. Toto by ti malo pomoct:)

alenka_maxova

v oblasti bikin pouzivam vytrhavac chlpkov. Viem, ze je to pre mnohe zeny drasticke, ale ja nastastie az taku ukrutnu bolest nepocitujem. Vtedy sa mi tam tak isto vytvoria cervene "vyrazky", krore vsak pocas noci zmiznu a na druhy den je vsetko v normale. Chlpky vyrastu az za "milion rokov" a nemam s tym ziadne trapenie. Ked ta trapia vyrazky po klasickom holeni, vyskusaj homeopaticku masticku po depilacii Cicaderma.