Holenie imtimních miest

AdamKrt

Pozor pri holeni na opakovane pouzivanie strojcekov. Odporucam dobre, ostre jednorazove radsej, pretoze tie co sa daju sice pouzivat opakovane, su vyborne, ale az do casu, ked sa po X raz zacne hlava strojceka zanasat a zrazu tam uz moze byt spina, plesen atd. a clovek si koleduje o to, ze si zanesie infekciu...

Odporucam vyberat si aj jednrozove take, ktore maju ochranne puzdro take, ktore len tak lahko nesklzne a neobnazi ostrie, aby ho vystavilo necistotam. Napr. Wilkinsony jednorazove mavaju puzdro na hlavicu nasadzovane z boku. U Gillete je tiez nejake puzdro, ale lahko sa odlupava dole, a aj zo zadu nan moze sadat prach a necistoty.

AdamKrt

Holit sa - technika je teraz sumafuk. Potrebujete dobre premazat - napr. dobra pena na holenie, alebo lepsie gel na holenie, plus ostry strojcek. Oplachnut studenou vodou po oholeni. Skuste dvojradove holiace jednorazove strojceky /Gilette, Wilkinson/. Tam nejake porezanie extra nehrozi.

Dolezite je - po holeni, dezinfikovat to. Ak pouzivate nieco, co stipe, tak si tam dajte BALZAM po holeni. Ziadne masticky. Ak by to malo nejaky pridavok s aloe vera v balzame, tak este lepsie. Ked to zaschne, tak si tam dajte este jeden nater balzamom, povedzme za 15 minut.

Inak celkom dobre sa da holit aj bez peny. A to pod vodou. Vyhoda je, ze voda zmensuje trenie a je to rovnomerne. Treba to vsak robit az po chvilke, kym zmakne pokozka, chlpky. Po takomto holeni neni ani pokozka nejak podrazdena.

holeniii

Baby kupila som si toto a zrazu ma holenie zacalo bavit, ide to lahko ako po masle a bez zraneni, uplna bomba a stalo to iba okolo 500sk.

www.quattro-titanium.sk

kukinka

Ale ako sa holit? Ziletkou sa mi to zda brutal a nebezpecne, robia sa mi potom vyrazky /napriek nakremovaniu, pudru/. Chemicke pripravky nie lebo to stipe a nepotrebujem si zavliect infekciu. Vosk uz vobec nie to strasne boli. Tak poradte nieco normalne co je trvacnejsie a nezapaluju sa chlpky.

kukinka

Ale ako sa holit? Ziletkou sa mi to zda brutal a nebezpecne, robia sa mi potom vyrazky /napriek nakremovaniu, pudru/. Chemicke pripravky nie lebo to stipe a nepotrebujem si zavliect infekciu. Vosk uz vobec nie to strasne boli. Tak poradte nieco normalne co je trvacnejsie a nezapaluju sa chlpky.

Zoeinka

boze od dola hore urcite nie ... potom ked ti to znova rastie tak to hrozne svrbi ... najlepsie je nie uplne na hladko, ked sa holis zhora dole, potom to tak nesvrbi ked to dorasta.