Holenie imtimních miest

LEVICA

Určite nahladko, je to najhygienickejšie. a ked ťa partner vylíže a prežiješ orgazmus, no od toho už nič lepšie nie je.

moniqa87

ludia a nemate to jedno, kazdemu sa ine paci a rubi, myslim si, ze uu nej by si ten dotycny nie len pripadal ako pedofil, ale by aj bol :-)))
janka, vyhol si to akoé chces, ale pamataj, ze to prinasa aj neprijemne veci ako svrbenie, pichanie a casto krat sa mozes aj vyhadzat...

-nina-

ked sa chces vyholit tak urcite na hladko,uz som mala vela partnerov a kazdy povedal ze najkrajsia je vyholena uplne a ziadne pasiky abo nebodaj este podla nohaviciek....fuj otrasne

curgali

to je rovanke ako ked si holis podpazusie. zo zaciatku ta to picha svrbi ale po par oholenia to uz nebudes voebc citis aj ked si to nechas slusne dorast...

Rubi

Podla mna neni pekne ked je baba uplne na hladko,to potom vyzera ako decko a neviem ako sa toto moze zdat chlapovi sexi,ved si musi pripadat ako pedofil.Na pasik je to urcite lepsie.Ale aj tak 13 rocnej by mozno stacilo len podla nohaviciek oholit a popripade zastrihnut aby tie zvysne chlpky neboli dlhe.Sak sa nejdes pred dakym vyzliekat ci?Ze to tak suri.

alexia

raz som sa vyholila uplne dohola a vyzeralo to priserne.. a horsie bolo ked mi to zacalo dorastat..hrozne ma to svrbelo, pichalo...lepsie aj krajsie je s malickymi chlpkami..