Čo namiesto žiletky v intímnej oblasti?

Príspevok v téme: Čo namiesto žiletky v intímnej oblasti?
lucy 2864

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Neviem, ako sa mám holiť v oblasti bikín. Kupovať si stále tie jednorázové žiletky mi príde jednak strašne neekologické, aj drahé a trvá to dosť dlho. Bojím sa, aby som si niečo neporezala pri všetkých tých jemných záhyboch. Najhoršie, je, že už po jednom dni začínam mať strnisko. Mám epilátor, ale ten používam len na nohy, lebo tá bolesť na cetlivom mieste je neznesiteľná. Čo by som mohla ešte skúsiť? Depilátor má vlastne aký účinok? len skracuje chĺpky, či aj holí dohladka?

samara111

odporucam brazilsku depilaciu cukrovou pastou, v niekt. salonoch Ti tie miesta lokalne znecitlivia, tak to nie je az take neprijemne. A ten pocit potom je perfektny :)

vitali

Ja používam depilačné pásiky. I ked ma to dosť bolí, ale je to lepšie ako so žiletkou. Zvykla som si. Chĺpky rastú menej, sú jemnejšie, pokožka si viac oddýchne, nielen na dva dni. Inú možnosť nemám :) A dobré je potom si tam dať zinkovú masť, pretože tá pokožka je poranená, cítiť to i vidieť. A epilátor nemám.

eva123

Môžem sa ťa opýtať na ten epilátor? Je to lepšie než žiletka a ako dlho ti vydrží hladká pokožka po tej epilácii??