Co si myslite o tejto praci? Mam uz depresiu...

Príspevok v téme: Co si myslite o tejto praci? Mam uz depresiu...
ewelinecka

z toho zhanania a dnes som natrafila na nete na tuto ponuku, myslite, ze to je seriozne?"(

Náplňou práce je zadávanie inzercie na internet v oblasti práce, realít, reklamy a produktov našej firmy, mailová a telefonická komunikácia so záujemcami a sprostredkovanie stretnutia klienta s manažérom.Klientov nezháňate Vy, odpovedajú na Váš inzerát. Prácu je možné vykonávať z domu alebo popri zamestnaní.

marcelina78

este ma napadlo, ci nejde o tie ponuky, ako sa stava mne ze mi niekto zavola z nejakej spolocnosti, ze som vyhrala deku z ovcieho runa, premyslam, ze ved som sa nezapojila do nijakej sutaze a tak, preco by som nieco vyhrala a potom ide o to, ze mi chce pani nahovorit, ze tu deku dostanem,pokial u mna v byte zorganiujem akciu, na ktoru pozvem par znamych, pride tam panko, co vsetkm bude nutit, ze nejake hrnce za 1000 eur /ozajstna hodnota 100 eur/ su pre nas zivotne dolezite, uz som o tom pocula, hlavne stari ludia sa daju takto nachytat, pripadne sa organizuju 1 dnove vylety s obedom, potom daju 3 hodovu prezentacnu akciu, kde nieco vnucuju s tym, ze ked si to ludia nekupia, neodvezu ich domov spat...Vacsinou takto osieraju chudakov dochodcov, ti sa lahsie daju nachytat, je mi zle z takychto "obchodnikov"...

marcelina78

tiez si myslim, ze je to to otravne oslovovanie ludi za ucelom sprostredkovania predaja tovaru, sluzieb, len je to tu akoze inak napisane, aby ludia na ten inzerat reagovali a mohli si buducich zamestnancov spracovat pri pohovore osobne....

cx600

Mozno len rozsiruju team ktory uz nestiha vsetko spracovavat vybavovat a podobne. nieco ako "helpdesk". e-mail, tel. podpora a este drobnosti a to je cela napln prace. nemusi to byt podozrive. Je to bezne uz v tomto svete internetovom a kedze sa do toho trochu aj viac vyznam, tak viem ze toto je uz uplne bezna robota

Eva531

Ja si myslim, ze nech uz by islo o akukolvek firmu, platena budes aj tak len a len v zavislosti od poctu predanych vyrobkov, nech uz by to boli vyrobky akekolvek... Alebo v zavislosti od poctu predanych bytov, pokial by nahodou predsa len islo o reality (co by bol asi lepsi pripad). Cize jednoducho povedane, akym sposobom presvedcis klienta, aby si kupil produkt firmy, pre ktoru pracujes, je len a len na tebe. Na prvom stretnuti ti pravdepodobne nahucia do hlavy, ze oni od teba neziadaju, aby si chodila z domu do domu a otravovala ludi ako podomova obchodnicka (to iste tvrdia zaujemcom o pracu aj poistovne, aj telefonni operatori, aj kozmeticke a ine firmy predavajuce svoje vyrobky...) Takze ak nebudes chciet presviedcat ludi formou podomoveho obchodu, kludne si mozes zadat inzeraty aj na internet, aj do novin, ale v takom pripade by bolo asi marne cakat, ze sa niekto len tak sam od seba ozve. A ak sa aj nahodou ozve ohladom zaujmu o stretnutie s takzvanym manazerom, za ktoreho budes vyssie postavenym dealerom "velavravne oznacena" prave ty, tak to este nemusi znamenat, ze si dotycny zaujemca naozaj od teba nieco kupi. A jednoducha matematika naznacuje, ze ak si nic nekupi, ty nic nezarobis bez ohladu na to, kolko casu si stravila zadavanim inzeratov a behanim na stretnutia s ludmi, ktori si aj tak nic kupit nechcu a ak si to aj objednaju, velmi rychlo svoje objednavky zrusia. Aspon takato je realita na Slovensku, co sa prac takehoto typu tyka. Hadam si len nemyslis, ze platena budes od poctu inzeratov zadanych na internet, ci do novin. Naivny clovek naleti, zacne sa zaujimat o pracu, zacne ju aj robit, citi sa neprijemne, ze otravuje ludi a ze ich musi presviedcat, aby si nieco kupili a oni si nakoniec aj tak nic nekupia a ak aj ano, tak svoje objednavky zrusia, takze clovek nakoniec zostane otraveny, ze za tie hodiny, ktore stravil pracou pre firmu vsetko, by si zasluzil aspon nejakych par Eur, ale ani tych sa bohuzial nedocka a v konecnom dosledku mu praca takzvaneho "manazera" priniesla iba stratu casu a v pripade, ze bol taky idiot, ze za potencionalnymi klientami jazdil na svojom vlastnom aute, tak potom aj stratu penazi, ktore musel vynalozit na benzin. Aspon tolko moj nazor. Ak uz ale teda na tento, ci na iny podobne znejuci inzerat zareagujes, tak sa na pohovore priamo opytaj, ci sa vyska tvojho prijmu bude odvijat vylucne len a len od toho, kolko produktov predas, kludne tuto otazku poloz viackrat a trvaj na tom, ze chces dostat priamu odpoved. Povedz, ze uvedies priklad a v ramci neho sa opytaj, ze ak napriklad osem hodin kazdy den stravis zadavanim inzetatov na internet a stretavanim sa s ludmi a ze ak budes pre firmu pracovat napriklad tri mesiace, pricom minies tolko a tolko penazi na benzin, a predsa si za cele tie tri mesiace od teba nikto nic nekupi tak ci ty vobec nieco zarobis, pripadne ci ti aspon ten benzin niekto preplati. Daj najavo, ze ocakavas priamu odpoved a mozno sa dobre pobavis, ked uvidis, ako to toho tvojho "sprostredkovatela prace" zneisti :)

Magy

znie te prilis vseobecne - prva podozriva vec. za toto, co je napisane tu, sa moze skryt vacsina firiem.
osobne mam dojem, ze ta "inzercia" je vlastne rozosielanie spamu.
je dobre sa skusit spytat priamo na nazov firmy a cim presne sa zaobera, kde sa da najst na nete jej inzercia, pripadne registracia spolocnosti - z toho sa da dozvediet vela.